• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سیاسی » ۹ سال حبس یک شهروند ایتالیایی به اتهام همکاری با داعش
  کد خبر : 1953350

  ۹ سال حبس یک شهروند ایتالیایی به اتهام همکاری با داعش

    دادگاه محکمه میلان ‘جولیا ماریا سرجو’ را به ۹ سال حبس محکوم کرد که نخستین محکومیت در ایتالیا برای جنگجویان خارجی که برای پیوستن به صفوف داعش به سوریه رفته اند، محسوب می شود. این دادگاه همچنین ‘الدو کوبوزی’ همسر آلبانیایی تبار فاطمه را به ۱۰ سال زندان محکوم کرد. مادر و خواهر الدو…

   داعش

   

  دادگاه محکمه میلان ‘جولیا ماریا سرجو’ را به ۹ سال حبس محکوم کرد که نخستین محکومیت در ایتالیا برای جنگجویان خارجی که برای پیوستن به صفوف داعش به سوریه رفته اند، محسوب می شود.
  این دادگاه همچنین ‘الدو کوبوزی’ همسر آلبانیایی تبار فاطمه را به ۱۰ سال زندان محکوم کرد. مادر و خواهر الدو کبوزی نیز که اکنون به همراه فاطمه در سوریه بسر می برند، هرکدام به ۸ سال حبس محکوم شده اند.
  ‘سرجو سرجو’ پدر فاطمه نیز تنها فردی است که در ایتالیا بسر می برد و محکوم به ۴ سال حبس شد.
  تاکنون ایتالیا به اخراج متهمان به تروریسم به کشورهایشان می پرداخت اما با توجه به این که فاطمه ایتالیایی است در هین کشور محکوم به حبس شده است.
  شمار اخراجی های مظنون به تروریسم و داعش از ایتالیا، از آغاز سال ۲۰۱۵ میلادی تاکنون به ۱۲۹ نفر و شمار افرادی که در سال جاری میلادی اخراج شدند، به ۶۳ نفر رسید.
  از سال ۲۰۱۵ تاکنون، بیش از۱۶۰هزار نفر مشکوک به تروریسم در ایتالیا مورد کنترل قرار گرفته و ۵۴۹ نفر دستگیر و ۸۸۴ مورد نیز تحت بازجویی قرار گرفته اند و دوهزار و ۸۵۹ مورد تفتیش از سوژه های مشکوک صورت گرفته است.

  منبع: ایرنا
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.