• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , رادیو و تلویزیون , فرهنگی و هنری » سریال ماه و پلنگ باعث عادی شدن خیانت و مثلث عشقی زن و شوهر ها می شود!
  کد خبر : 1953314

  سریال ماه و پلنگ باعث عادی شدن خیانت و مثلث عشقی زن و شوهر ها می شود!

    روزنامه جوان در یادداشتی به انتقاد شدید از سریال ماه و پلنگ پرداخته و این سریال را باعث عادی شدن خیانت و روابط مثلثی می داند! انتقاد روزنامه جوان از سریال ماه و پلنگ روزنامه اصولگرای جوان در یادداشتی به انتقاد شدید از سریال”ماه و پلنگ” پرداخت. سریال ‌ساز ایرانی نمی‌داند که انگشت گذاردن…

  سریال ماه و پلنگ

   

  روزنامه جوان در یادداشتی به انتقاد شدید از سریال ماه و پلنگ پرداخته و این سریال را باعث عادی شدن خیانت و روابط مثلثی می داند!

  انتقاد روزنامه جوان از سریال ماه و پلنگ

  روزنامه اصولگرای جوان در یادداشتی به انتقاد شدید از سریال”ماه و پلنگ” پرداخت.

  سریال ‌ساز ایرانی نمی‌داند که انگشت گذاردن بر خیانت زوجین و نشان دادن این رذیلت اجتماعی در آثار نمایشی و تکرار کردن آن منجر به عادی شدن مسئله و کاهش قبح اجتماعی آن می‌شود. این یک اصل دینی است که در کلام معصومین(ع) به وفور دیده می‌شود. برای نمونه نقل است از رسول اکرم(ص): «گناه پنهانی تنها به گناهکار ضرر می‌زند، ولی گناه علنی موقعی که مورد تنفر و سرزنش جامعه قرار نگیرد، ضرر عمومی دارد.»

  آیا بخش عمده‌ای از ریشه و علت رواج طلاق و خیانت در جامعه را نمی‌توان فرهنگ‌سازی سرالی‌های تلویزیونی قلمداد کرد؟

  عادی جلوه دادن خیانت یا به تعبیر اجتماعی آن: عشق مثلثی، قبح‌شکنی از طلاق، ترویج روابط آزاد میان دخترها، پسرها، زن‌ها و مردها، تبلیغ سفر به خارج و ترویج اباحه‌گری در روابط خانوادگی از مسائلی است که سریال ماه و پلنگ در نمایش آنها از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کند و در بعضی سکانس‌ها، در لحن و دیالوگ میان بازیگران حتی‌‌گوی سبقت را از سریال های شبکه‌های ضدخانواده ماهواره‌ای ربوده است با این حال عوامل این سریال مدعی‌اند در صداوسیما سانسور وجود دارد و جای این پرسش باقی است که کارگردان به غیر از موارد ضداخلاقی که در این سریالی به تصویر کشیده، دقیقاً به دنبال نشان دادن چه چیزهایی بوده که حالا از پخش نشدن آن ناراحت است؟

  منبع: روزنامه جوان
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.