• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , توریسم و گردشگری » شب چله با میراث مشترک بشری جشن گرفته می‌شود
  کد خبر : 1953301

  شب چله با میراث مشترک بشری جشن گرفته می‌شود

  اداره کل مجامع و تشکل‌های مردم نهاد سازمان میراث فرهنگی با همکاری بنیاد فردوسی و پشتیبانی پژوهشگاه شاخص پژوه «جشن آیینی شب چله» را برگزار می‌کند. این برنامه با حضور گسترده نهادهای مردمی و مدنی و مدیران ارشد فرهنگی و هنرمندان نامدار در تاریخ سه شنبه ۳۰ آذر ماه امسال از ساعت ۱۴ در سازمان…

  اداره کل مجامع و تشکل‌های مردم نهاد سازمان میراث فرهنگی با همکاری بنیاد فردوسی و پشتیبانی پژوهشگاه شاخص پژوه «جشن آیینی شب چله» را برگزار می‌کند.

  ۱
  این برنامه با حضور گسترده نهادهای مردمی و مدنی و مدیران ارشد فرهنگی و هنرمندان نامدار در تاریخ سه شنبه ۳۰ آذر ماه امسال از ساعت ۱۴ در سازمان میراث فرهنگی به انجام می رسد.

  ویژه برنامه‌های هنری و ادبی این جشن آیینی برپایه ثبت‌های جهانی ایران در یونسکو خواهد بود؛ از برنامه‌های «جشن آیینی شب چله» می‌توان به اجرای موسیقی سنتی گروه دلشدگان به سرپرستی محمدرضا یوسفیان، نقالی فهیمه باروتچی، حماسه خوانی مرشد سیروان نوروزی، نقالی دوزبانه کودکان مهبد و مهدیس کرمی‌پور و حافظ خوانی همراه با دوتار نوازی خراسانی اشاره داشت.

  «جشن آیینی شب چله» سه شنبه ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۵ از ساعت ۱۴ تا ۱۷ در سازمان میراث فرهنگی به نشانی تهران، خیابان آزادی، نبش یادگار امام برگزار می شود و حضور برای فرهنگ دوستان آزاد است.

  منبع : مهر

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.