• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سیاسی » آمریکا در برجام به دنبال سنجش توان موشکی ایران است
  کد خبر : 1953226

  آمریکا در برجام به دنبال سنجش توان موشکی ایران است

  معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: آمریکا در برجام به دنبال سنجش توان موشکی ایران است. سردار رسول سنایی راد یکشنبه شب در نشست بصیرتی در جمع بسیجیان استان اظهار کرد: باید همواره آمادگی لازم برای دفاع و مواجهه با دشمنی‌ها را داشته باشیم. وی ادامه داد: آمریکا و استکبار به دنبال فرسایش…

  معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: آمریکا در برجام به دنبال سنجش توان موشکی ایران است.

  ۲۵
  سردار رسول سنایی راد یکشنبه شب در نشست بصیرتی در جمع بسیجیان استان اظهار کرد: باید همواره آمادگی لازم برای دفاع و مواجهه با دشمنی‌ها را داشته باشیم.

  وی ادامه داد: آمریکا و استکبار به دنبال فرسایش قدرت ایران هستند بنابراین اگر قدرت نظام، فرسایش یابد آنان به نظام جمهوری اسلامی رحم نخواهند کرد.

  سنایی باتاکید بر اینکه باید مؤلفه‌های قدرت را در کشور تقویت کنیم، افزود: مؤلفه‌های قدرت تنها به نظامی گری نیست.

  وی با اشاره به مذاکرات هسته‌ای، بیان کرد: مقام معظم رهبری و تمام علمای دینی نظام بارها تکرار کردند که به دشمن اعتماد نکنید زیرا آنان قابل اعتماد نیستند.

  معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه امروز در نظام اسلامی با مفهوم بازدارندگی روبرو هستیم، گفت: ما اگر ۲۰ درصد غنی سازی را فراهم نمی‌کردیم و توان موشکی بازدارندگی نمی‌داشتیم آمریکا هیچگاه با ما مذاکره نمی‌کرد.

  وی ادامه داد: بازدارندگی به معنای منصرف کردن دشمن از فکر حمله است و این تنها از طریق آمادگی حاصل می‌شود.

  سنایی راد اظهار کرد: برجام از نگاه آمریکا فرصتی برای رصد، وارسی و برآورد وضعیت اوضاع داخلی ملت ایران است.

  وی با بیان اینکه همچنین دشمن از برجام به دنبال این بود که توان موشکی ایران را بسنجد، گفت: دشمن می‌خواهد هراس از تهدید در منطقه ما را به سمتی بکشاند تا حوزه نفوذ عربستان و اسرائیل را به رسمیت بشناسیم.

  سنایی راد با اشاره به نقض برجام توسط آمریکا، بیان کرد: باید در گام نخست به دنیا اثبات کنیم که این آمریکایی‌ها برجام را لغو کردند.

  معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه آمریکا قابل اعتماد نیست، افزود: هر طرفی که برجام را لغو کند باید هزینه آن را بپردازد.

  وی با اشاره به مذاکره دولت قذافی در لیبی با آمریکا گفت: دولت قذافی به تصور اینکه با مذاکره تحریم‌ها برطرف می‌شود، با آمریکا مذاکره وعوامل امنیتی و تاسیسات هسته‌ای خود به وی تحویل داد.

  سنایی با تاکید بر اینکه آمریکا همانند گرگ بوده و قابل اعتماد نیست، افزود: ترامپ و اوباما مشابه هم هستند و اهداف راهبری هر دو آنان یکی است.

  منبع : مهر

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.