• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , حوادث » گیرکردن دست کارگر کبابی در چرخ گوشت
  کد خبر : 1953216

  گیرکردن دست کارگر کبابی در چرخ گوشت

  کارگر ۱۸ ساله در یک مغازه کبابی با دستگاه چرخ گوشت صنعتی سرگرم کار بود که ناگهان دست راست وی بر اثر بی احتیاطی و رعایت نکردن اصول ایمنی درون چرخ گوشت گیر می کند. در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ و اعلام رویداد این حادثه، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان…

  کارگر ۱۸ ساله در یک مغازه کبابی با دستگاه چرخ گوشت صنعتی سرگرم کار بود که ناگهان دست راست وی بر اثر بی احتیاطی و رعایت نکردن اصول ایمنی درون چرخ گوشت گیر می کند.

  ۲۲
  در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ و اعلام رویداد این حادثه، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۱۰۲ را به همراه گروه نجات یک به محل حادثه در یک مغازه کبابی در بلوار فردوس غربی فرستاد.

  واحد کیانی مدیر منطقه ۵ عملیات آتش نشانی در این باره اظهار داشت: کارگر ۱۸ ساله ای در داخل یک مغازه کبابی با دستگاه چرخ گوشت صنعتی سرگرم کار بود که ناگهان دست راست وی بر اثر بی احتیاطی و رعایت نکردن اصول ایمنی درون این چرخ گوشت گیر کرد و انگشتان دستش به شدت آسیب دید.

  وی اضافه کرد: آتش نشانان بلافاصله با همکاری امدادگران اورژانس، فرد مصدوم را به بیمارستان سینا منتقل کردند و در حضور پزشکان در اتاق عمل با استفاده از تجهیزات امداد و نجات قسمتی از بدنه چرخ گوشت را برش داده و دست کارگر مصدوم را از داخل چرخ گوشت آزاد کرده و وی را تحویل پزشکان دادند.

  این مدیرآتش نشانی تصریح کرد: خوشبختانه واکنش به موقع این کارگر در خاموش کردن دستگاه چرخ گوشت موجب شد از قطع شدن کامل انگشتان دست جلوگیری شود، البته چهار انگشت دست راست او دچار آسیب دیدگی و له شدگی شد که بلافاصله از سوی پزشکان متخصص بیمارستان تحت درمان قرار گرفت.

  کارشناسان سازمان آتش نشانی همواره با خانواده ها و کسانی که با چرخ گوشت های خانگی و صنعتی سر و کار دارند توصیه می کنند هنگام کار با این وسیله جانب احتیاط را رعایت کرده و دست خود را بیش از حد مجاز درون گلویی چرخ گوشت فرو نبرند.

  در صورتی که دست افراد یا کودکان در چرخ گوشت گیر کرده و خروج آن امکان پذیر نیست کوچکترین حرکتی به دست یا چرخ گوشت ندهند و بلافاصله در تماس با سامانه ۱۲۵ از گروه امداد و نجات کمک بخواهند.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.