• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » دانشگاه » بازنگری سرفصل‌های درس تنظیم خانواده در آموزش عالی
  کد خبر : 195301

  بازنگری سرفصل‌های درس تنظیم خانواده در آموزش عالی

  بازنگری سرفصل‌های درس تنظیم خانواده در آموزش عالیReviewed by Aryan♥ on Dec 11Rating: دبیر شورای عالی برنامه‌ریزی آموزش عالی از بازنگری سرفصل‌های درس تنظیم خانواده خبر داد و گفت: تدوین گزارش بازنگری درس تنظیم خانواده مراحل نهایی خود را طی می‌کند. سعید قدیمی در گفتگو با خبرگزاری مهر با بیان این مطلب افزود: گروهی از…

  بازنگری سرفصل‌های درس تنظیم خانواده در آموزش عالیReviewed by Aryan♥ on Dec 11Rating:

  دبیر شورای عالی برنامه‌ریزی آموزش عالی از بازنگری سرفصل‌های درس تنظیم خانواده خبر داد و گفت: تدوین گزارش بازنگری درس تنظیم خانواده مراحل نهایی خود را طی می‌کند.

  سعید قدیمی در گفتگو با خبرگزاری مهر با بیان این مطلب افزود: گروهی از متخصصین جامعه‌شناسی، روانشناسی، علوم اجتماعی و … را به طور اختصاصی برای بازنگری سرفصل‌های درس تنظیم خانواده در شورای برنامه‌ریزی آموزش عالی فعال کرده‌ایم.

  دبیر شورای عالی برنامه‌ریزی آموزش عالی ادامه داد: این گروه کارهای مربوط به بازنگری سرفصل‌های درس تنظیم خانواده را انجام داده و اکنون در مرحله نهایی تهیه گزارش قرار داریم.

  وی در پاسخ به اینکه آیا سرفصل‌های بازنگری شده درس تنظیم خانواده در شورای عالی انقلاب فرهنگی یا شورای اسلامی شدن دانشگاه‌ها نیز باید به تصویب برسد، گفت: مسئولیت سرفصل‌ها و برنامه‌های درسی بر عهده شورای عالی برنامه‌ریزی آموزش عالی است. مواردی که مربوط به امور فرا وزارتخانه‌ای است شورای عالی انقلاب فرهنگی ورود پیدا می‌کند.

  شورای اسلامی شدن دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی در دویست و بیست و ششمین جلسه این شورا که اول آذر ماه 90 در محل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد، معاونت آموزشی وزارت علوم را موظف کرده بود تا نسبت به صدور احکام اعضا و تشکیل جلسات کمیته کارشناسی بازنگری سرفصل‌ها و منابع درس جمعیت و تنظیم خانواده اقدام کند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.