• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , بین الملل , سیاسی » راه‌حل نظامی برای مسئله طالبان وجود ندارد
  کد خبر : 1952827

  سخنگوی ناتو و آمریکا در افغانستان:

  راه‌حل نظامی برای مسئله طالبان وجود ندارد

  سخنگوی ماموریت حمایت قاطع نیروهای ناتو و آمریکا در افغانستان اظهار داشت که مسئله طالبان از طریق نظامی حل نمی‌شود و با این گروه باید وارد گفت‌وگوهای صلح شد.  «چارلز کلیولند» سخنگوی ماموریت حمایت قاطع در افغانستان، گفت که با دولت افغانستان موافقیم که بارها گفته‌ است؛ راه حل نظامی برای حل موضوع طالبان وجود…

  سخنگوی ماموریت حمایت قاطع نیروهای ناتو و آمریکا در افغانستان اظهار داشت که مسئله طالبان از طریق نظامی حل نمی‌شود و با این گروه باید وارد گفت‌وگوهای صلح شد.

  ۱

   «چارلز کلیولند» سخنگوی ماموریت حمایت قاطع در افغانستان، گفت که با دولت افغانستان موافقیم که بارها گفته‌ است؛ راه حل نظامی برای حل موضوع طالبان وجود ندارد و باید با این گروه وارد گفت‌وگوی صلح شد.

  ژنرال آمریکایی در مورد صلح با طالبان پیشنهاد کرد که باید روندی در پیش گرفته شود که حکومت افغانستان خود آن را راه‌اندازی و مدیریت کند و این روند طولانی است و ما به صورت کامل از آن پشتیبانی می‌کنیم.

  سخنگوی ماموریت حمایت قاطع در افغانستان اعلام کرد: زمانی طالبان به این نتیجه خواهند رسید که نیروهای امنیتی افغانستان قوی و در حال مجهز شدن هستند بنابراین این گروه نخواهد توانست از منظر نظامی، برنده این جنگ شوند.

  وی به تلویزیون یک افغانستان گفت: فکر می‌کنیم که داعش برای زنده ماندن تلاش می‌کند زیرا نیروهای افغان و آمریکایی در ولایت ننگرهار بر این گروه تروریستی فشار وارد کرده، از این رو داعش در تلاش برای یافتن مکان جدیدی برای زنده ماندن است.

  این در حالی است که چندی قبل گروه طالبان اعلام کرده بود که درخواست‌های کنونی گفت‌وگوهای صلح واقعی نیستند بلکه فقط یک بازی سیاسی‌ بوده و ما از تمام طالبان می‌خواهیم تا جنگ با دشمنان ادامه بدهند.

  منبع : تسنیم

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.