• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سیاسی » اعتبار آمریکا در جهان با تمدید قانون آیسا زیر سوال رفت
  کد خبر : 1952751

  اعتبار آمریکا در جهان با تمدید قانون آیسا زیر سوال رفت

  وزیر دادگستری با اشاره به اینکه دشمن می خواهد به هر نحوی مشکلاتی را پیش روی مردم بگذارد که موفق نخواهد شد گفت: آنچه آمریکا در قبال برجام و با تصویب و تمدید قانون آیسا انجام داد نمونه‌ای از اینهاست و در حقیقت اعتبار خود را در جهان زیر سؤال برد. حجت الاسلام پورمحمدی وزیر…

  وزیر دادگستری با اشاره به اینکه دشمن می خواهد به هر نحوی مشکلاتی را پیش روی مردم بگذارد که موفق نخواهد شد گفت: آنچه آمریکا در قبال برجام و با تصویب و تمدید قانون آیسا انجام داد نمونه‌ای از اینهاست و در حقیقت اعتبار خود را در جهان زیر سؤال برد.

  ۱
  حجت الاسلام پورمحمدی وزیر دادگستری شامگاه گذشته در جشن مجمع خیرین کشور با بیان اینکه پیامبر (ص)، لطف بیکران خداوند سبحان در حق انسان هاست، گفت: بر اساس فرمایش خداوند در قرآن کریم، پیامبر هم موجب هدایت انسان هاست و هم واسطه لطف خدا در انسان ها.

  وی در ادامه با بیان اینکه زندگی پیامبر (ص) مملو از نیکی و خیر و خوبی است، افزود: باید از پیامبر (ص) اخلاق و خوبی و پاکی را درس بگیریم و بدانیم زندگی با این صفات مستدام، زیبا و دلنشین می شود. و بدانیم که اخلاق محور تربیت دینی است و برای اینکه مانند پیامبر (ص) زندگی کنیم باید با اخلاق زندگی کنیم.

  وزیر داداگستری همچنین بیان کرد: امشب، شب میلاد امام صادق (ع) مؤسس فقه جعفری نیز است. امام بزرگواری که حدود ۴ هزار شاگرد در بحث فقه اسلام تربیت کرد و هر کدام از شاگردان ایشان از بزرگان و دانشمندان و مفاخر بودند.

  پورمحمدی در بخش دیگری از سخنانش با ابراز خرسندی از حضور جمعی از خیرین کشورمان در این مراسم،‌ تبدیل به فرهنگ شدن جریان خیری و نیکوکاری در کشور را به فال نیک گرفت. وی گفت: نزدیک به ۶۰۰ هزار نفر در کشور عضو جوامع خیری هستند که در رشته های مختلف حضوری فعال و تأثیرگذار دارند.

  وی سپس با تمجید از فعالیت های مجمع خیرین کشور، گفت: انجام وظیفه کارکنان هم به مانند فعالیت خیرین است. ما اگر تلاش کنیم که کار نیکو ارایه دهیم، در این صورت خیر خواهیم بود.

  وی در بخش دیگر از سخنانش تأکید کرد که الطاف خداوند به جامعه و مردم ایران بسیار است و وحدت و انسجام و امنیت مصادیقی از این نعمت‌هاست.

  پورمحمدی ادامه داد: دشمن می خواهد به هر نحو شده مشکلاتی را پیش روی مردم ایران بگذارد که هیچگاه موفق نخواهد شد. طبق آماری که سازمان ملل متحد اخیراً منتشر کرده است، رتبه جمهوری اسلامی ایران در حوزه علم و فناوری در حدود ۱۰ سال اخیر از رتبه ۳۴ به شانزدهم ارتقا پیدا کرده است که نشانگر یک پیشرفت بزرگ تاکنون و همچنین بیانگر یک جهش و انفجار بزرگ علمی در آینده ای نزدیک است.

  وزیر داداگستری همچنین گفت: همین پیشرفت‌ها دشمنان ما را به تکاپو انداخته است که به بهانه‌های مختلف، موانع پیشرفت و رشد را مقابل ملت ایران قرار دهند؛ اما هیچگاه پیروز نخواهند شد. مانند آنچه دولت و کنگره آمریکا در قبال برجام و با تصویب و تمدید قانون آیسا انجام دادند و در حقیقت اعتبار خود را در جهان زیر سؤال بردند.

  عضو شورای مرکزی مجمع خیرین کشور، با تأکید بر اینکه مردم باید با انجام همت و تلاش و انجام درست مسئولیت‌ها، مسیر توسعه کشور را هموار سازند، ادامه داد: باید برای کاستن از مشکلات مردم تلاش کنیم و از ایجاد ناخالصی در کارهای خود بپرهیزیم.

  وی در پایان تأکید کرد که همه باید در راه خدمت به نظام و کشور و دین نبوی، استوار باشیم.

  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.