• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , بین الملل , سیاسی » روند خروج تکفیری‌ها از شرق«حلب» ازسرگرفته می‌شود
  کد خبر : 1952678

  روند خروج تکفیری‌ها از شرق«حلب» ازسرگرفته می‌شود

  خبرنگار تسنیم در حلب لحظاتی پیش از دستیابی به توافق برای تخلیه بیماران و مجروحان از شهرک‌های محاصره شده کفریا وفوعه و همچنین بازگشت اتوبوس‌های سبزرنگ برای اخراج تروریست‌های باقی‌مانده از شرق حلب خبر داد. فتحی نظام، خبرنگار خبرگزاری تسنیم، حلب: نیروهای ارتش به تیم‌ رسانه‌ای که برای پوشش روند اخراج تروریست‌های تکفیری و اعلام…

  خبرنگار تسنیم در حلب لحظاتی پیش از دستیابی به توافق برای تخلیه بیماران و مجروحان از شهرک‌های محاصره شده کفریا وفوعه و همچنین بازگشت اتوبوس‌های سبزرنگ برای اخراج تروریست‌های باقی‌مانده از شرق حلب خبر داد.

  ۱

  فتحی نظام، خبرنگار خبرگزاری تسنیم، حلب: نیروهای ارتش به تیم‌ رسانه‌ای که برای پوشش روند اخراج تروریست‌های تکفیری و اعلام رسمی پاکسازی کامل محله‌های شرقی در این شهر به سر می‌برند، اعلام کرده‌اند به سمت گذرگاه الراموسه حرکت کنند.

  وی افزود: اطلاعات موجود نشان می‌دهد که تروریست‌ها به همراه اسیران ارتش در محله السکری در محله‌های شرقی بوده‌اند.

  خبرنگار تسنیم از بازگشت اتوبوس‌های سبزرنگ دولت سوریه به گذرگاه‌ صلاح‌الدین در سایه اخباری که از آغاز خروج افراد مسلح از محله‌های شرقی حکایت می‌کند، خبر داده است.

  لحظاتی پیش اعلام شد که توافقی به دست آمده است که بر تخلیه بیماران و مجروحان از شهرک‌های کفریا و فوعه تصریح می‌کند که با این توافق، روند اخراج تروریست‌های باقی‌مانده از شرق حلب از سرگرفته می‌شود.

  همچنین پیشرفتی در پرونده کفریا و فوعه به دست آمده است و قرار است حدود ۱۸۰ اتوبوس از حلب به ادلب بروند تا بیماران و مجروحان و زنان و کودکان را از این شهرک‌های محاصره شده به مکان امن منتقل کنند.

  در حال حاضر حدود دو هزار تروریست در محله‌های شرقی باقی مانده‌‌اند که تا روز جمعه ۲۶ آذر قرار بود خارج شوند اما به سبب پایبند نبودن آنها به مفاد توافق، روند خروج آنها متوقف شد.

  منابع ویژه در حلب به خبرنگار تسنیم خبر دادند توافق به دست آمده همچنین بر تخلیه بیماران و مجروحان از شهرک‌های الزبدانی و مضایا در حومه دمشق همزمان با تخلیه بیماران و مجروحان از شهرک‌های محاصره شده کفریا و فوعه تصریح می‌کند.

  منبع : تسنیم

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.