• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ورزشی » تعرض غیراخلاقی در ورزش به آمریکا هم رسید!
  کد خبر : 1952599

  تعرض غیراخلاقی در ورزش به آمریکا هم رسید!

    به گزارش ایران ویج،به نقل از رسانه های انگلیس، تحقیق گسترده در آمریکا نشان داد که بیش از ۳۰۰ ورزشکار جوان این کشور قربانی سوء استفاده جنسی شده اند. پس از اینکه در انگلیس تحقیقات گسترده ای برای پرونده سوء استفاده جنسی انجام شد و مشخص شده است که کودکان فوتبالیست زیادی قربانی این…

   آمریکا

   

  به گزارش ایران ویج،به نقل از رسانه های انگلیس، تحقیق گسترده در آمریکا نشان داد که بیش از ۳۰۰ ورزشکار جوان این کشور قربانی سوء استفاده جنسی شده اند.

  پس از اینکه در انگلیس تحقیقات گسترده ای برای پرونده سوء استفاده جنسی انجام شد و مشخص شده است که کودکان فوتبالیست زیادی قربانی این کار شده اند، این بار افشاسازی به آمریکا رسید.

  تحقیقات نشان می دهد که ۳۶۸ ژیمناست کار آمریکایی به دست ده ها مربی و مسئولان ورزشی در آمریکا مورد سوء استفاده قرار گرفته اند. این راز به این دلیل تا به حال افشا نشده بود که باشگاه ها می ترسیدند حامیان مالی شان را از دست دهند.

  به این ترتیب احتمال می رود که تحقیقات گسترده انگلیس به آمریکا نیز کشانده شود و در آینده نزدیک بسیاری از مربیان و مسئولان ورزشی به دلیل چنین رسوایی هایی از مقام هایشان برکنار شوند.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.