• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ورزشی » رستم کابایف ازبک طلای سنگین وزن را از آن خود کرد
  کد خبر : 1952575

  رستم کابایف ازبک طلای سنگین وزن را از آن خود کرد

    به گزارش ایران ویج؛ در آخرین روز رقابتهای وزنه برداری جام باشگاه های آسیا و قطر کاپ ۱۵ وزنه بردار در دسته ۱۰۵+ کیلوگرم به روی تخته رفتند. محسن بهرام زاده از تیم شرکت ملی حفاری خوزستان، حامد مجیدی و رضا روحی از تیم ذوب آهن اصفهان به روی تخته رفتند. عملکرد سه وزنه…

  رستم کابایف

   

  به گزارش ایران ویج؛ در آخرین روز رقابتهای وزنه برداری جام باشگاه های آسیا و قطر کاپ ۱۵ وزنه بردار در دسته ۱۰۵+ کیلوگرم به روی تخته رفتند.
  محسن بهرام زاده از تیم شرکت ملی حفاری خوزستان، حامد مجیدی و رضا روحی از تیم ذوب آهن اصفهان به روی تخته رفتند.

  عملکرد سه وزنه بردار کشورمان در دسته ۱۰۵+ کیلوگرم:
  محسن بهرام زاده وزنه بردار تیم ملی حفاری اهواز در حرکت یکضرب سه مرتبه وزنه های ۱۷۸، ۱۸۶ و۱۹۰ کیلوگرم را بالای سر ببرد. در حرکت دوضرب وزنه های ۲۱۵ و ۲۲۳ را مهار کرد ولی نتوانست برای سومین مرتبه ۲۳۰ را بالای سر ببرد. بهرام زاده در مجموع با ۴۱۳ کیلوگرم به مدال نقره دست یافت.

  حامد مجیدی از تیم ذوب آهن اصفهان هم سه وزنه ۱۷۲، ۱۸۰ و۱۸۵ کیلوگرم را مهار کرد ولی بعد از حریف ازبک خود به مدال برنز رسید. وی در دوضرب پس از مهار وزنه ۲۱۰ کیلویی، دیگر موفقیتی نداشت و در مهار وزنه ۲۲۱ کیلوگرمی با مصدومیت مواجه شد و برای سومین مرتبه به روی تخته نیامد.
  رضا روحی عضو تیم وزنه برداری ذوب آهن اصفهان فقط وزنه ۱۷۱ کیلویی را بالای سربرد و دو مرتبه پیاپی وزنه های ۱۸۰ و ۱۸۱ کیلویی را نتوانست مهار کند. وی در حرکت دوضرب موفقیت چشم گیری نداشت و فقط وزنه ۲۱۵ کیلویی را مهار کرد.

  در رقابت وزنه برداران دسته ۱۰۵+ کیلوگرم محمد علی شجاع فرد داور بین المللی کشورمان قضاوت این وزن را برعهده داشت.

  در رقابت های قطر کاپ رستم کابایف از ازبکستان با مجموع ۴۳۰ کیلوگرم به مدال طلا دست یافت، سلمیخان از قزاقستان با مجموع ۳۹۹ کیلوگرم به مدال نقره رسید. نبناد وزنه بردار صربستان نیز با مجموع ۳۵۵ گیلوگرم به مدال برنز بسنده کرد.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.