• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » خروج سامانه بارشی از کشور و ورود سامانه جدید از دوشنبه
  کد خبر : 1952541

  خروج سامانه بارشی از کشور و ورود سامانه جدید از دوشنبه

    احد وظیفه اظهار کرد: در روز شنبه موج ضعیفی از شمال غرب کشور وارد می‌شود که سبب افزایش ابر و بارش پراکنده برف در این مناطق خواهد شد؛ همچنین در این روز با نفوذ جریانات سرد شمالی بر روی دریای خزر ، بارش برف و باران در استان‌های ساحلی دریای خزر اردبیل و دامنه‌های…

   سامانه بارشی

   

  احد وظیفه اظهار کرد: در روز شنبه موج ضعیفی از شمال غرب کشور وارد می‌شود که سبب افزایش ابر و بارش پراکنده برف در این مناطق خواهد شد؛ همچنین در این روز با نفوذ جریانات سرد شمالی بر روی دریای خزر ، بارش برف و باران در استان‌های ساحلی دریای خزر اردبیل و دامنه‌های شمالی البرز آغاز می‌شود.

  وی افزود: در روز یکشنبه نیز بارش‌ها در این مناطق ادامه خواهد داشت؛ هوای سرد در بخش‌های شمالی کشور در روزهای جمعه و شنبه حاکم بوده و از روز یکشنبه شاهد افت بیشتر دما در نیمه شمالی کشور خواهیم بود.

  مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی همچنین اظهار کرد: از بعدازظهر شنبه و یکشنبه دریای خزر مواج و طوفانی خواهد بود؛ جمعه تا یکشنبه نیز خلیج فارس مواج پیش بینی می‌شود.

  وظیفه همچنین عنوان کرد از بعد از ظهر دوشنبه سامانه بارشی دیگری مجددا از شمال غرب و غرب وارد کشور شده و روز سه شنبه با گسترش سامانه بارش باران و برف علاوه بر سواحل دریای خزر، شمال غرب، غرب و زاگرس مرکزی به دامنه‌های البرز مرکزی، تهران و به تدریج به شمال شرق کشور نیز کشیده خواهد شد.

  مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در خصوص وضعیت هوای استان تهران نیز گفت: تهران در روز جمعه کمی ابری همراه با وزش باد و در بعضی از ساعات با افزایش ابر همراه خواهد بود و بیشینه و کمینه دمای هوا نیز در این روز صفر و ۷ درجه سانتی گراد است.

  وی ادامه داد: در روز شنبه و یکشنبه نیز استان تهران کمی ابری همراه با وزش باد و در بعضی از ساعات با افزایش ابر همراه خواهد بود؛ بیشینه و کمینه دمای هوای این استان نیز به ترتیب در این روزها ۹ و یک و ۷ و ۲ سانتیگراد پیش بینی می‌شود.

  منبع: تسنیم
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.