• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , رادیو و تلویزیون , فرهنگی و هنری » برنامه جدید شبکه چهار در حوزه “اندیشه”
  کد خبر : 1952477

  برنامه جدید شبکه چهار در حوزه “اندیشه”

  به گزارش ایران ویج؛ برنامه «اندیشه» به تهیه کنندگی سیدجلال چاوشیان در ۲۶ قسمت ۶۰ دقیقه ای تهیه و تولید می شود و سعی دارد تا با حضور کارشناسان در هر قسمت به بررسی جایگاه و وضعیت تاریخی،اجتماعی دو نهاد تاثیرگذار حوزه و دانشگاه بپردازد. این برنامه که در قالب میزگرد با اجرای مجید رضابالا…

   شبکه چهار

  به گزارش ایران ویج؛ برنامه «اندیشه» به تهیه کنندگی سیدجلال چاوشیان در ۲۶ قسمت ۶۰ دقیقه ای تهیه و تولید می شود و سعی دارد تا با حضور کارشناسان در هر قسمت به بررسی جایگاه و وضعیت تاریخی،اجتماعی دو نهاد تاثیرگذار حوزه و دانشگاه بپردازد.

  این برنامه که در قالب میزگرد با اجرای مجید رضابالا و حضور اساتید حوزه و دانشگاه تولید می شود، قصد دارد تا ضمن بررسی جایگاه و وضعیت تاریخی – اجتماعی دو نهاد تاثیر گذار حوزه و دانشگاه بر قلمروهای علم ، فرهنگ ، سیاست و دین ، به بررسی شرایط موجود و امکانات مطلوب آنها بپردازد.

  دکتر محمدرضا اسدی، دکتر نعمت الله فاضلی، دکتر محمدرضا اسدی، دکتر سعید زیبا کلام، دکتر احمد آکوچکیان و دکتر محسن الویری از جمله کارشناسانی هستند که در این برنامه حضور خواهند داشت.

  برنامه «اندیشه» کاری از گروه فرهنگ و اندیشه شبکه چهار سیما است که از روز جمعه ۲۶ آذر ماه ساعت ۱۴ به صورت هفتگی در کنداکتور پخش شبکه چهار سیما قرار می گیرد.در برنامه روز جمعه دکتر نعمت الله فاضلی و دکتر محمدرضا اسدی حضور خواهند داشت.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.