• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , بین الملل , سیاسی » حامی شهرک‌سازی سفیر آتی آمریکا در سرزمین اشغالی
  کد خبر : 1952429

  حامی شهرک‌سازی سفیر آتی آمریکا در سرزمین اشغالی

  رئیس جمهور منتخب آمریکا اعلام کرده است که قصد دارد دیوید فریدمن را به عنوان سفیر جدید آمریکا در اسرائیل انتخاب و معرفی کند.  دفتر تیم انتقال قدرت ترامپ روز پنجشنبه با انتشار بیانیه ای اعلام کرد: دونالد ترامپ قصد دارد دیوید فریدمن وکیل متخصص در امور ورشکستگی را به عنوان سفیر آمریکا در اسرائیل…

  رئیس جمهور منتخب آمریکا اعلام کرده است که قصد دارد دیوید فریدمن را به عنوان سفیر جدید آمریکا در اسرائیل انتخاب و معرفی کند.

  ۱

   دفتر تیم انتقال قدرت ترامپ روز پنجشنبه با انتشار بیانیه ای اعلام کرد: دونالد ترامپ قصد دارد دیوید فریدمن وکیل متخصص در امور ورشکستگی را به عنوان سفیر آمریکا در اسرائیل معرفی کند.

  در این بیانیه آمده است: روابط مستحکم فریدمن با اسرائیل، علت اصلی انتخاب وی به عنوان سفیر جدید آمریکا بوده است.

  فریدمن نیز تاکید کرده است که به صورت خستگی ناپذیر برای تقویت روابط ناگسستنی آمریکا و اسرائیل تلاش خواهد کرد و این کار را از طریق سفارت آمریکا در اسرائیل دنبال می کند.

  فریدمن که مشاور ترامپ در رقابت های انتخاباتی آمریکا در امور اسرائیل بوده، بارها از شهرک سازی رژیم صهیونیستی در کرانه باختری حمایت کرده و این اقدام را قانونی دانسته است.

  این در حالی است که دولت اوباما ساخت و ساز شهرک های صهیونیستی در اراضی اشغالی ۱۹۶۷ را غیر قانونی اعلام کرده است.

  فریدمن تابستان گذشته در مصاحبه با روزنامه صهیونیستی هاآرتص تاکید کرد که ترامپ از الحاق بخش غربی کرانه باختری به سرزمین های اسرائیل، حمایت خواهد کرد.

  منبع : تسنیم

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.