• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » ایران اولین دبیر کارگروه ساماندهی بافت‌های ناکارآمد و حاشیه‌نشین
  کد خبر : 1952286

  ایران اولین دبیر کارگروه ساماندهی بافت‌های ناکارآمد و حاشیه‌نشین

  ایران اولین دبیر کارگروه ساماندهی بافت‌های ناکارآمد و حاشیه‌نشینReviewed by on Dec 16Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، محمدسعید ایزدی اظهار کرد: بدون شک مدیریت شهری مسئله‌ای است که باعث می‌شود تا چالش‌های موجود در این بخش با تمرکز بیشتری رفع و راهکارهای مناسب‌تری برای آن پیدا شود.معاون وزیر…

  ایران اولین دبیر کارگروه ساماندهی بافت‌های ناکارآمد و حاشیه‌نشینReviewed by on Dec 16Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، محمدسعید ایزدی اظهار کرد: بدون شک مدیریت شهری مسئله‌ای است که باعث می‌شود تا چالش‌های موجود در این بخش با تمرکز بیشتری رفع و راهکارهای مناسب‌تری برای آن پیدا شود.
  معاون وزیر راه و شهرسازی در ادامه اضافه کرد: دبیرخانه دائمی این اجلاس در هند واقع شده است ولی طبق برنامه تنظیم شده، این اجلاس هر دو سال یک بار در یکی از کشورهای عضو اجلاس برگزار می‌شود.
  مدیرعامل شرکت عمران و بهسازی شهری ایران افزود: دو دوره ابتدایی این اجلاس در هند و دو سال بعدی در ایران برگزار شد. در حال حاضر ششمین دوره از اجلاس نیز مجددا در هند برگزار خواهد شد.
  ایزدی با تأکید براینکه انتقال مسئولیت دبیرخانه از کره جنوبی به هند اصلی‌ترین دستورکار این دوره از اجلاس سه روزه وزاری مسکن و شهرسازی آسیا و اقیانوسیه به شمار می‌رود گفت: در طول دوره‌های گذشته پنج محور اصلی به عنوان چالش‌های اصلی در منطقه آسیا واقانوسیه مشخص شده‌اند که برای هرکدام یک کارگروه جداگانه تعریف شده است.
  معاون وزیر راه و شهرسازی مسکن، بافت‌های ناکارآمد شهری، تغییرات اقلیمی، زلزله و آسیب‌های ناشی از آن را ازجمله چالش‌های اصلی اعلام شده در اجلاس مطرح کرد و افزود: ایران به عنوان اولین کشور نسبت به تشکیل دبیرخانه کارگروه ساماندهی بافت‌های ناکارآمد و حاشیه‌نشین در اجلاس اعلام آمادگی کرده و از سال ۲۰۰۸ این مسئولیت را پذیرفت.
  وی خاطرنشان کرد: درحال حاضر جمهوری اسلامی ایران به عنوان دبیر این کارگروه نشست‌هایی را بین کشورهای عضو در این بخش برگزار و به پیگیری مسائل و دسترسی به راهکارهای جدید برای رفع این معضل می‌پردازد.
  ایزدی تشکیل کمیته علمی مجازی و مستندسازی تجارب اقدامات انجام شده در این حوزه را نمونه‌ای از فعالیت‌های اجرایی در این کارگروه اعلام کرد و گفت: درحال حاضر مجید روستا عضو هیئت مدیره شرکت عمران و بهسازی شهری ایران به عنوان رئیس کارگروه و فرزین فردانش استاد دانشگاه شهید بهشتی به عنوان دبیر علمی آن مشغول فعالیت هستند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.