• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » ۶ هزار میلیارد تومان برای حفظ اشتغال در شرایط خشکسالی اختصاص یافت
  کد خبر : 1952280

  ۶ هزار میلیارد تومان برای حفظ اشتغال در شرایط خشکسالی اختصاص یافت

  ۶ هزار میلیارد تومان برای حفظ اشتغال در شرایط خشکسالی اختصاص یافتReviewed by on Dec 16Rating: علی ربیعی شامگاه پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا در شیراز افزود: دولت تدبیر و امید برای نخستین بار در قانون بودجه، یک هزار میلیارد تومان را با این هدف در نظر گرفته است. وی با اشاره به…

  ۶ هزار میلیارد تومان برای حفظ اشتغال در شرایط خشکسالی اختصاص یافتReviewed by on Dec 16Rating:

  علی ربیعی شامگاه پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا در شیراز افزود: دولت تدبیر و امید برای نخستین بار در قانون بودجه، یک هزار میلیارد تومان را با این هدف در نظر گرفته است.
  وی با اشاره به آسیب دیدن بخش کشاورزی در شماری از استان های کشور ناشی از خشکسالی های سال های گذشته اظهار کرد:این مبالغ با تاکید بر مشاغل روستایی و با هدف حفظ ظرفیت نیروی کار در بخش کشاورزی با ایجاد درآمدهای جانبی اختصاص یافته است.
  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد:‌صندوق کارآفرینی امید نیز ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای گردشگری روستایی، بوم گردی و صنایع مرتبط در سال ۹۵ در نظر گرفته است.
  ربیعی در ادامه ظرفیت های استان فارس در بخش گردشگری را یادآور شد وگفت: گروهی از هولدینگ های گردشگری را به این استان می فرستیم تا با توجه به ظرفیت های خوب گردشگری ، در این حوزه سرمایه گذاری کنند.
  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به بهره برداری از واحد تولید شیرخشک در سفر وی به این استان گفت:‌ این طرح که با سرمایه گذاری چهار میلیارد تومان به بهره برداری رسید، به تقویت ظرفیت شیرخشک در کشور کمک می کند.
  وی ادامه داد:‌ در زمینه شیرخشک، نیازمندی هایی در داخل کشور وجود دارد که تقویت زیرساخت های تولید این فرآورده، هم از خروج ارز جلوگیری می کند و هم زمینه صادرات را فراهم می کند.
  ربیعی اظهار کرد:‌ امروز صنایع شیر و فرآورده های لبنی ایران در حال صادرات محصولات خود به کشور روسیه هستند که سرمایه گذاری در این حوزه به تقویت صادرات منجر می شود.
  سفر ۲ روزه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به استان فارس چهارشنبه و با شرکت وی در جلسه شورای اشتغال استان فارس آغاز شد.
  شرکت در همایش بررسی و تحلیل قانون مشاغل سخت و زیان آور، آیین رونمایی از نظام جدید طبقه بندی مشاغل و سامانه ثبت قرارداد های کار، افتتاح بخش دیالیز و سی تی اسکن بیمارستان شهید دکتر بهشتی شیراز و افتتاح پلی کلینیک تخصصی تامین اجتماعی و فاز نخست مجموعه ورزشی کارگران مرودشت از برنامه های روز پنجشنبه ربیعی در سفر به فارس بود.
  ۶۱۱۳/ ۲۰۲۷
  خبرنگار: نیکنام خشنودی

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.