• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اقتصادی » ۶هزار مرکز آماده خدمت رسانی به انواع خودروها
  کد خبر : 1952163

  ۶هزار مرکز آماده خدمت رسانی به انواع خودروها

    به گزارش ایران ویج سید مهدی حسینی رئیس انجمن صنفی امداد خودروهای کشور در نشست خبری به منظور تشریح آخرین وضعیت امدادگران خودرو اظهار داشت: از ۲۰ هزار موقعیت یاب در نظر گرفته شده بیش از دو هزار دستگاه تحویل شده است. وی همچنین اذعان داشت:یکی از بیشترین شکایات مردم تخلفات امدادگران و یدک…

  6هزار مرکز

   

  به گزارش ایران ویج سید مهدی حسینی رئیس انجمن صنفی امداد خودروهای کشور در نشست خبری به منظور تشریح آخرین وضعیت امدادگران خودرو اظهار داشت: از ۲۰ هزار موقعیت یاب در نظر گرفته شده بیش از دو هزار دستگاه تحویل شده است.

  وی همچنین اذعان داشت:یکی از بیشترین شکایات مردم تخلفات امدادگران و یدک کشان متفرقه بود که با آنها برخورد لازم صورت گرفت.

  حسینی تصریح کرد:این افراد مشکلات جزئی خودرو خود را در محل رفع نکرده و به بهانه‌های مختلف خودرو را به پارکینگ یا تعمیرگاه های مشخصی منتقل می کردند تا ضمن دریافت هزینه حمل و نقل بیشتر، مشکلات خودرو را بزرگتر جلوه داده و از انجام تعمیرات نیز هزینه بیشتری دریافت کنند.

  رییس انجمن صنفی امداد گران خودرو با اشاره به تشکیل تعاونی امدادگران خودرویی اظهار داشت:به منطور جلوگیری از هرگونه تخلفی، تعاونی متشکل از امدادگران تشکیل شد تا ضمن شناسایی دقیق افراد و صدور کارت های معتبر ، آرم هایی برای خودرو های امدادی طراحی شد تا مردم از صحت اصل بودن خدمات اطمینان حاصل کنند.

  حسینی در خصوص تعداد گروه های امدادی فعال در مناطق شهری و برون شهری، گفت: شش هزار مرکز با سه هزار نفر پرسنل آماده خدمات رسانی به انواع خودرو های داخلی و خارجی هستند.

  وی در پاسخ به سوال خبرنگار باشگاه خبرنگاران مبنی بر اینکه چگونه به خودرو های وارداتی و خارجی که نیازمند تکنولوژی های روز و دانش فنی بالا هستند، خدمات رسانی صورت می گیرد، گفت: رشته امداد خودرو سال گذشته به ثبت رسیده است که تعمیرکاران معمولی تنها با قبولی در امتحان ورودی مدرک درجه دو و با سپری کردن دوران آموزشی در مقاطع بالاتر مدرک درجه یک را دریافت می کنند.

  رییس انجمن صنفی امدادگران خودرو در پایان با اشاره به راه اندازی مرکز تماس امداد گران خودرو اظهار داشت: شماره تماس ۱۹۳ برای تماس با مرکز امداد فراهم شده و امکان دسترسی در سطح کشور فراهم شده است.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.