• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » شرایط جوی فرودگاه مهرآباد برای پرواز مناسب است
  کد خبر : 1952157

  شرایط جوی فرودگاه مهرآباد برای پرواز مناسب است

    به گزارش ایران ویج:شرکت فرودگاه‌های کشور در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: «پروازهای مهرآباد به شرط مناسب بودن شرایط جوی فرودگاههای مقصد، طبق برنامه زمانبندی شده انجام می‌شوند. مسافران هوایی نیز که قصد سفر از این فرودگاه به مقصد فرودگاههای دیگر را دارند، می توانند پیش از عزیمت به سمت فرودگاه بین المللی مهرآباد تهران، آخرین…

  فرودگاه مهرآباد

   

  به گزارش ایران ویج:شرکت فرودگاه‌های کشور در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: «پروازهای مهرآباد به شرط مناسب بودن شرایط جوی فرودگاههای مقصد، طبق برنامه زمانبندی شده انجام می‌شوند. مسافران هوایی نیز که قصد سفر از این فرودگاه به مقصد فرودگاههای دیگر را دارند، می توانند پیش از عزیمت به سمت فرودگاه بین المللی مهرآباد تهران، آخرین وضعیت پروازها را از اطلاعات پرواز مهرآباد با شماره ۱۹۹ دریافت کنند.»
  همچنین بر اساس اطلاعات واصله از فرودگاههای سراسر ایران، در حال حاضر در مناطق شمالغرب و شمال کشور بارندگی وجود دارد، اما شدت بارش در حدی است که تا این لحظه امکان نشست و برخاست پروازها برقرار است.
  در حال حاضر در فرودگاه های در نوار شمالی کشور بارش برف و باران گزارش شده است. در فرودگاههای اردبیل. رشت، نوشهر و رامسر بارش ادامه دارد، اما این فرودگاهها مانند تمامی فرودگاههای کشور، عملیاتی هستند و نشست و برخاست هواپیماها در آنها برقرار است؛ بجز فرودگاه آبادان که به دلیل گرد و غبار، میزان دید آن زیر حداقل لازم است. بر اساس این گزارش، پرواز کیش ایر با شماره ۷۴۰۵ از تهران به مقصد آبادان در ساعت ۸ صبح به دلیل دید کم فرودگاه مقصد، به فرودگاه مهرآباد بازگشت.
  با وجود بارش برف سنگین برف در فرودگاه زنجان، تلاش کارکنان مسئول در این فرودگاه باعث شده است تا ساعت مخابره خبر(۱۱/۴۵) باند پرواز این فرودگاه عملیاتی و آماده نشست و برخاست هواپیماها شود. میزان دید در این فرودگاه در ابتدای صبحگاه ۳۰۰ متر بود که اکنون به ۷۰۰۰ متر افزایش شده است.
  باند فرودگاه اردبیل نیز با توجه به برف روبی، اوره پاشی و یخ زدایی به موقع عوامل فنی وعملیاتی فرودگاه، کماکان آماده نشست و برخاست هواپیما بوده و عملیاتی است.  درحال حاضر دمای هوا در منطقه فرودگاه منفی ۶ درجه است. و کارکنان خدوم وتلاشگر ایمنی زمینی و فنی فرودگاه اردبیل برای جلوگیری از بسته شدن فرودگاه از اوایل صبح تاکنون شانزده بارعملیات برف روبی در فرودگاه انجام داده اند.
  واحدهای عملیاتی و فنی فرودگاههای سراسر کشور متعاقب اطاعیه های هواشناسی آماده برفروبی و یخزدایی فرودگاههای درگیر برف هستند. تمام فرودگاهها نیز باز و عملیاتی هستند. از مسافران محترم هوایی تقاضا می شود تا پیش از عزیمت به سمت فرودگاهها، با شرکتهای هواپیمایی صادر کننده بلیت پرواز، فرودگاه مبدا و سامانه پاسخگویی ۱۹۹ تماس بگیرند و همچنین از طریق شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران به نشانی اینترنتی www.airport.ir ، از آخرین اطلاعات پروازها آگاهی یابند و از وضعیت پروازها مطلع شوند.
  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.