• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سیاسی » آمریکا با نقض برجام پا روی تعهدات خود گذاشت
  کد خبر : 1952148

  آمریکا با نقض برجام پا روی تعهدات خود گذاشت

    سهیلا جلودارزاده نماینده مردم تهران  با اشاره به دستور باراک اوباما رئیس‌جمهوری آمریکا در وتو نکردن قانون تحریم های ۱۰ ساله علیه ایران اظهار داشت: اوباما شاید ترجیح داده که موقعیت برجام را برای خود حفظ کند. وی افزود: به طور کلی آمریکا در ۴۰ سال گذشته به‌خصوص در ارتباط با ایران و خاورمیانه،…

  نقض برجام

   

  سهیلا جلودارزاده نماینده مردم تهران  با اشاره به دستور باراک اوباما رئیس‌جمهوری آمریکا در وتو نکردن قانون تحریم های ۱۰ ساله علیه ایران اظهار داشت: اوباما شاید ترجیح داده که موقعیت برجام را برای خود حفظ کند.

  وی افزود: به طور کلی آمریکا در ۴۰ سال گذشته به‌خصوص در ارتباط با ایران و خاورمیانه، ضعیف عمل کرده است به ویژه که اخیرا با نقض برجام پا روی تمامی تعهدات خود در این توافق هسته‌ای گذاشته است هرچند چنین رفتاری از کشوری که دشمنی دیرینه با ایران دارد، بعید نیست.

  جلودارزاده با بیان اینکه آمریکا در برجام ضعیف عمل کرده است، تصریح کرد: آمریکا مجموعه ای از افراد با تفکرات مختلف است که جنگ ویتنام و بمباران هیروشیما و ناکازاکی را ایجاد کردند، این کشور همواره در جهان ردپاهای خشن و نامطلوبی از خود به جای گذاشته است.

  وی ادامه داد: عده دیگری هم در آمریکا انسان هستند و به تدریج متوجه می شوند که این روش های خشن جواب نمی‌دهد، آمریکا امروز در دو راهی قرار دارد و امیدواریم که از اقدامات گذشته خود دست بکشد.

  عضو فراکسیون امید مجلس خاطرنشان کرد: ایران قطعا در برابر اقدامات غیرقانونی آمریکا واکنش مناسب نشان خواهد داد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.