• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , رادیو و تلویزیون , فرهنگی و هنری » صداوسیما درگزارشها، کاغذجلوی مردم می گیرد تا از روی آن بخوانند!
  کد خبر : 1952080

  صداوسیما درگزارشها، کاغذجلوی مردم می گیرد تا از روی آن بخوانند!

    باانتشار پشت صحنه گزارش های مردمی صداوسیما که در آن با گرفتن کاغذ در جلو مردم از آنها می خواهند متن نوشته شده برروی کاغذ را بخوانند, بازهم نقد عملکرد صداوسیما آغاز شد. نقد عملکرد صداوسیما روزنامه اعتماد در مطلبی با اشاره به سخنان وزیر کشور در نقد صداوسیما نوشت: اگر تلویزیون به‌جای برنامه‌های…

  صداوسیما

   

  باانتشار پشت صحنه گزارش های مردمی صداوسیما که در آن با گرفتن کاغذ در جلو مردم از آنها می خواهند متن نوشته شده برروی کاغذ را بخوانند, بازهم نقد عملکرد صداوسیما آغاز شد.

  نقد عملکرد صداوسیما

  روزنامه اعتماد در مطلبی با اشاره به سخنان وزیر کشور در نقد صداوسیما نوشت: اگر تلویزیون به‌جای برنامه‌های سطحی و کم‌محتوا که فقط نقش سرگرمی دارد، دوربین را روی دوش یک انسان نابینا می‌گذاشتند تا در شهر بگردد و مسائل جامعه را به تصویر بکشد، موفق‌تر از این بود که اکنون هست.

  پشت صحنه‌های گزارش‌های تلویزیونی نهایت بی اعتباری را برای گزارشگران به تصویر می کشد که چگونه حرف را در دهان پاسخگو می گذارند، حتی جلوی او کاغذ می گیرند تا آن را بخواند. چنین تلویزیونی هیچگاه نمی توان مسائل و آسیب‌های اجتماعی را به مقامات کشور منتقل کند. تبعات منفی اعتیادآوری چنین رسانه‌ای از موادمخدر صد بار بدتر است.

  بنابراین اگر حل همین یک مورد در دستور کار قرار می گرفت، بخش مهمی از مسائل اجتماعی کشور حل می شد.

  منبع: روزنامه اعتماد
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.