• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصاد داخلی » پرداخت ۵ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به مددجویان بهزیستی بیرجند
  کد خبر : 1951982

  پرداخت ۵ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به مددجویان بهزیستی بیرجند

  پرداخت ۵ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به مددجویان بهزیستی بیرجندReviewed by on Dec 15Rating: حسن شرفی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بیرجند اظهار داشت: بهزیستی برای کمک به بحث اشتغال مددجویان خود تسهیلات پرداخت می‌کند. وی با بیان اینکه برای ۳۹۳ نفر تسهیلات در مباحث خوداشتغالی، کارفرمایی و مشاغل خانگی برای مددجویان اقدام…

  پرداخت ۵ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به مددجویان بهزیستی بیرجندReviewed by on Dec 15Rating:

  حسن شرفی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بیرجند اظهار داشت: بهزیستی برای کمک به بحث اشتغال مددجویان خود تسهیلات پرداخت می‌کند.

  وی با بیان اینکه برای ۳۹۳ نفر تسهیلات در مباحث خوداشتغالی، کارفرمایی و مشاغل خانگی برای مددجویان اقدام شده است، تصریح کرد: در این زمینه بیش‌ از ۵ میلیارد ریال تسهیلات با کمترین سود بانکی به افراد متقاضی پرداخت شده است.

  مدیر بهزیستی بیرجند یادآور شد: زمینه‌های اشتغال فراهم شده در مباحث خدماتی، تولیدی و توزیعی پراکندگی دارد و کمترین تسهیلات ارائه شده به دلیل تقاضای کمتر در حوزه مشاغل خانگی قرار دارد.

  شرفی اضافه کرد: با توجه به اینکه در مدت سه ساله علاوه بر تسهیلات زمینه‌های توانمندسازی با بکارگیری افراد در کارگاه‌ها و مراکز غیردولتی تحت نظارت بهزیستی  نیز فراهم گردیده و با احتساب نفراتی که تسهیلات دریافت کرده‌اند برای شاغلین به بیش‌ از ۴۶۰ نفر می‌رسد.

  وی با بیان اینکه یکی از بهترین روش‌هایی که بهزیستی در حال حاضر برای اشتغال جامعه هدف با اجرای یک شیوه نامه سازمانی در حال اجرا و پیگیری آن بوده و نتایج بسیار مثبتی در پی داشته بکارگیری مددجویان جامعه هدف در مراکز خصوصی که از بهزیستی مجوز فعالیت می گیرند است، یادآور شد: این طرح به طور مجدانه در تمامی مراکز در حال اجرای آن هستیم و نتایج آن رضایت بخش بوده است.

  مدیر بهزیستی بیرجند خاطرنشان کرد: با وجود بیش‌از ۱۵۰ مرکز خصوصی تحت نظارت بهزیستی و تقاضاهای مکرر برای تاسیس این مراکز در سطح شهرستان می‌توان امیدوار بود آمار اشتغال جهش مطلوبی داشته باشد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.