• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » انتخاب اسامی مذهبی برای فرزندان در استان کرمان رو به کاهش است
  کد خبر : 1951888

  انتخاب اسامی مذهبی برای فرزندان در استان کرمان رو به کاهش است

  انتخاب اسامی مذهبی برای فرزندان در استان کرمان رو به کاهش استReviewed by on Dec 15Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری تسنیم از کرمان، حسین زین‌الصالحین اظهارداشت: جمعیت استان بر اساس سند جمعیتی سه میلیون و ۱۷۲ هزار و ۷۰۵ نفر است. وی با اشاره به اینکه با این تعداد رتبه نهم…

  انتخاب اسامی مذهبی برای فرزندان در استان کرمان رو به کاهش استReviewed by on Dec 15Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری تسنیم از کرمان، حسین زین‌الصالحین اظهارداشت: جمعیت استان بر اساس سند جمعیتی سه میلیون و ۱۷۲ هزار و ۷۰۵ نفر است.

  وی با اشاره به اینکه با این تعداد رتبه نهم کشور از نظر جمعیت را داریم گفت: ۵۰/۴ درصد جمعیت استان مرد و ۴۹/۶ درصد زنان هستند.

  مدیرکل ثبت‌احوال استان کرمان با بیان اینکه نرخ رشد جمعیت استان ۱/۶ درصد است افزود: در مقابل تولد هر ۱۰۰ زن، ۱۰۴ مرد در کرمان به دنیا آمده و در مقابل فوت هر ۱۰۰ زن، ۱۳۴ مرد نیز فوت شدند.

  وی با اشاره به اینکه امیرعلی، ابوالفضل، علی، امیرحسین و محمد بیشترین نامگذاری در بین فرزندان پسر و فاطمه، فاطمه‌زهرا، زهرا، نازنین‌زهرا و رقیه بیشترین نامگذاری در بین فرزندان دختر بوده‌است تصریح کرد: انتخاب اسامی مذهبی برای فرزندان در استان کرمان رو به کاهش است.

  زین‌الصالحین با بیان اینکه ۴ میلیون و ۵۵۰ هزار سند هویتی الکترونیکی در استان کرمان صادر شده است گفت: در سه سال گذشته ۷۷۰ هزار قطعه کارت‌ملی و از ابتدای طرح صدور شناسنامه مکانیزه ۷۷۰ هزار جلد شناسنامه مکانیزه صادر شد.

  مرکز فرهنگی هنری کانون شماره ۶ در غرب شهر کرمان افتتاح شد

  مرکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره شش کرمان در بلوار جمهوری اسلامی افتتاح شد.

  طی مراسمی صبح امروز کانون پرورش فکری شماره شش کرمان با حضور علیرضا حاجیان‌زاده مدیر‌عامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در کوچه هفت بلوار جمهوری اسلامی شهر کرمان افتتاح شد.

  مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در آیین

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.