• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » سبک زندگی امروز زمینه‌ساز بروز آسیب‌های اجتماعی است
  کد خبر : 1951865

  سبک زندگی امروز زمینه‌ساز بروز آسیب‌های اجتماعی است

  سبک زندگی امروز زمینه‌ساز بروز آسیب‌های اجتماعی استReviewed by on Dec 15Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، آیت الله محمدرضا ناصری صبح امروز در نشست ملی خیرین و توسعه اجتماعی با اشاره به اینکه سبک زندگی انسان می تواند الهی یا انسانی باشد، اظهار داشت: از آنجا که انسان آگاهی کامل…

  سبک زندگی امروز زمینه‌ساز بروز آسیب‌های اجتماعی استReviewed by on Dec 15Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، آیت الله محمدرضا ناصری صبح امروز در نشست ملی خیرین و توسعه اجتماعی با اشاره به اینکه سبک زندگی انسان می تواند الهی یا انسانی باشد، اظهار داشت: از آنجا که انسان آگاهی کامل ندارد و وسوسه شیطان نیز در مسیر زندگی انسان است، سبک زندگی انسانی اغلب در مسیر سقوط است.

  وی عنوان کرد: در سبک زندگی الهی، عزت، کمال، رشد، گذشت و بلندمرتبه طلبی برای انسان در نظر گرفته شده و راهکار برای رسیدن به این نقطه حساس نیز وجود دارد.

  ناصری ادامه داد: باید در خلقت موجودات تدبر کنیم تا بفهمیم که هدف از خلقت همه این موجودات انسان است اما باید بدانیم که هدف از خلقت انسان چیست.

  امام جمعه یزد بیان کرد: انسان هدفی دارد که در زندگی باید به آن برسد و برای رسیدن به این اهداف باید برای زندگی برنامه ریزی کرد و سبک زندگی اسلامی را در جامعه جاری و ساری کنیم.

  وی یادآور شد: سبک زندگی امروز بسیار تغییر کرده و به همین دلیل زندگی ها پایدار نیست و طلاق در جامعه افزایش یافته و آسیب های اجتماعی ناشی از آن نیز هر رز در حال افزایش است.

  ناصری اظهار داشت: اگر سبک زندگی ها تغییر کند و به سبک زندگی اسلامی باز گردیم و فرهنگ گذشته خود را احیا کنیم، به طور قطع آسیب های اجتماعی کاهش می یابد.

  وی تصریح کرد: شیوه های زندگی امروز زمینه ساز فساد و دروغ است و این دو زمینه ساز بروز آسیب های اجتماعی است.

  ناصری تاکید کرد: همه باید برای رفع این مشکلات فرهنگی پای کار بیایند و تلاش کنند سبک زندگی را اسلامی کنند زیرا سبک زندگی امروز در نهایت آسیب های اجتماعی را رقم می زند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.