• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » نماینده مجلس: فارس، استان برخوردار نیست
  کد خبر : 1951852

  نماینده مجلس: فارس، استان برخوردار نیست

  نماینده مجلس: فارس، استان برخوردار نیستReviewed by on Dec 15Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، محمدرضا رضایی کوچی شامگاه چهارشنبه در کارگروه اشتغال فارس در شیراز افزود: استانی که امروز حداقل ۴۰۰ هزار تن تحت پوشش کمیته امداد دارد و کشاورزان آن که زمانی تولید کننده بودند امروز نیازمند قرار گرفتن تحت…

  نماینده مجلس: فارس، استان برخوردار نیستReviewed by on Dec 15Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، محمدرضا رضایی کوچی شامگاه چهارشنبه در کارگروه اشتغال فارس در شیراز افزود: استانی که امروز حداقل ۴۰۰ هزار تن تحت پوشش کمیته امداد دارد و کشاورزان آن که زمانی تولید کننده بودند امروز نیازمند قرار گرفتن تحت پوشش نهادهای حمایتی هستند را نمی توان استانی برخوردار دانست.
  وی ادامه داد:فارس استانی نیازمند است و حتی در حاشیه مرکز آن یعنی شیراز نیز فقر حاکم است.
  او اظهار کرد: بنابراین می توان با تمام شاخص ها ثابت کرد که فارس استانی برخوردار نیست و نیازمند توجه و حمایت بیشتر مسئولان است.
  رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ادامه داد: خشکسالی های پی در پی سبب خشک شدن دشت ها، چاه های کشاورزی وتالاب ها وازبین رفتن کشاورزی استان شده واستان فارسی که زمانی انبار غله و دیگر محصولات کشاورزی بود امروز استانی نیازمند است.
  نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی هم گفت: بحث حاشیه نشینی، اعتیاد، طلاق، زنان بی سرپرست و بدسرپرست، کودکان کار از جمله معضلاتی اجتماعی است که استان فارس و خصوصا شهر شیراز با آن مواجه است.
  مسعود رضایی افزود: امروز خشکسالی به بیکاری که تبعات اجتماعی بسیاری به دنبال دارد دامن زده و فارس در این بخش دچار مشکلات عدیده ای شده است.
  وی ادامه داد: البته در چنین شرایطی باید بر اساس داشته ها انتظارات را مطرح کنیم و اجازه ندهیم تمام فشارها را به دولت وارد شود.
  او ادامه داد: بخش خصوصی نیز جا دارد که وارد عرصه شده و با سرمایه گذاری در بخش تولید زمینه ایجاد اشتغال و رفع معضلات اجتماعی را فراهم آورد.
  خبرنگار:‌سارنگ عبداللهی ** انتشار دهنده:‌ غلامرضا مالک زاده
  ۶۱۲۲ / ۱۸۷۶

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.