• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » تلاش برای احیای پست کتابدار در مدارس
  کد خبر : 1951839

  تلاش برای احیای پست کتابدار در مدارس

  سرپرست معاونت پرورشی از طراحی برنامه هایی برای احیای پست کتابدار در مدارس پرجمعیت خبر داد. مهدی فیض سرپرست معاونت پرورشی پیرامون وضعیت کتابخانه های مدارس و کتابداران اظهار داشت: مشکلی که در سال های گذشته با آن مواجه بودیم مساله حذف پست کتابدار از مدارس بوده که اختلال در فعالیت کتابخانه ها را به…

  سرپرست معاونت پرورشی از طراحی برنامه هایی برای احیای پست کتابدار در مدارس پرجمعیت خبر داد.

  ۲۸
  مهدی فیض سرپرست معاونت پرورشی پیرامون وضعیت کتابخانه های مدارس و کتابداران اظهار داشت: مشکلی که در سال های گذشته با آن مواجه بودیم مساله حذف پست کتابدار از مدارس بوده که اختلال در فعالیت کتابخانه ها را به همراه داشته است.

  وی ادامه داد: به دنبال طراحی ایده هایی برای احیای این پست در سطح مدارس پرجمعیت هستیم و پس از تحقق این هدف به ترتیب در مدارس با جمعیت متوسط و کم نیز این پست احیا شود.

  سرپرست معاونت پرورشی عنوان کرد: در ستاد هم باید به دنبال تدوین برنامه هایی برای ارتقای جایگاه کتابدار باشیم تا این نقش به طور منفعل در مدارس تعریف نشود.

  فیض با اشاره به اینکه امروزه کتاب نقش درمانی پیدا کرده،گفت: اکنون در کتابخانه مدارس به طور عمده کتاب های اهدایی وجود دارد که تعدادی بسیاری از آنها بدون هدف هستند.

  وی افزود: بنابراین این مساله باید الگویی طراحی شود تا کتاب های مناسب دانش آموزان در کتابخانه های مدارس وجود داشته باشد.

  فیض یادآور شد: با وزارت ارشاد تفاهم نامه هایی با این هدف منعقد شده و در حال حاضر مراحل اول و دوم آن به مرحله اجرا رسیده است.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.