• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , اخبار پربازدید , مطالب برگزیده سایت » تمام تبصره‌های قانون ممنوعیت بکارگیری از بازنشستگان حذف شود
  کد خبر : 1951702

  تمام تبصره‌های قانون ممنوعیت بکارگیری از بازنشستگان حذف شود

  عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: وجود تبصره‌های موجود در قانون ممنوعیت بکارگیری از بازنشستگان، بهانه دولت در بکارگیری مجدد برخی افراد در ارگان‌های خاص است. حسن لطفی عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: وجود تبصره‌های موجود درقانون ممنوعیت بکارگیری از بازنشستگان، بهانه دولت در بکارگیری مجدد برخی افراد در ارگان‌های خاص…

  عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: وجود تبصره‌های موجود در قانون ممنوعیت بکارگیری از بازنشستگان، بهانه دولت در بکارگیری مجدد برخی افراد در ارگان‌های خاص است.

  ۱۹

  حسن لطفی عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: وجود تبصره‌های موجود درقانون ممنوعیت بکارگیری از بازنشستگان، بهانه دولت در بکارگیری مجدد برخی افراد در ارگان‌های خاص است که باید به طور کل از بین برود.

  وی تصریح کرد: اگر می‌خواهیم فرصت‌های شغلی را برای نیروهای جوان، کارآمد و بیکار فراهم کنیم باید هر چه سریعتر به حذف تمامی تبصره‌های قانونی موجود در این ماده، اقدام کنیم.

  لطفی ادامه داد: تصویب قانون ممنوعیت بکارگیری از بازنشستگان به این علت بود که راه اشتغال برای جوانان باز شود اما متاسفانه با قراردادن تبصره، بندهای مختلف و ماندگاری برخی افراد بازنشسته در سازمان و ارگان‌های قید شده، این مشکل به قوت خود باقی مانده است.

  عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در اجرای این قانون هیچ ارگانی نباید مستثنی باشد، گفت: در قانون اساسی سن بازنشستگی به روشنی قید شده است که با تبصره‌های موجود در قانون ممنوعیت بکارگیری از بازنشستگان که از سوی دولت اتخاذ شد، منافات دارد.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.