• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » آیا اسرائیل جرات حمله به ایران را دارد؟
  کد خبر : 1951642

  آیا اسرائیل جرات حمله به ایران را دارد؟

  آیا اسرائیل جرات حمله به ایران را دارد؟Reviewed by on Dec 15Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از «انتخاب»؛ در این رابطه پرادا رو از یکی از کارشناسان این موضوع سوالاتی پرسیده است. این کارشناس در جواب گفته: نمایندگان نیروهای مسلح روسیه بیش از یک سال است که در اسرائیل به سر میبرند. برای…

  آیا اسرائیل جرات حمله به ایران را دارد؟Reviewed by on Dec 15Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از «انتخاب»؛ در این رابطه پرادا رو از یکی از کارشناسان این موضوع سوالاتی پرسیده است.

  این کارشناس در جواب گفته: نمایندگان نیروهای مسلح روسیه بیش از یک سال است که در اسرائیل به سر میبرند. برای جلوگیری از تقابل احتمالی بین نیروهای روسیه و اسرائیل در سوریه پایگاه های عملیاتی ای احداث شده است. اسرائیل غالبا تاسیسات و سلاح هایی که حزب الله به آنها نیاز دارند را نابود می کند. حزب الله در این جنگ در کنار ارتش سوریه با داعش و گروه های دیگر تروریستی در جنگ است.

  این تحلیلگر افزود: تحلیل گران اسرائیل بر این باورند که جبهه روسیه از بابت انبارهای سلاح و حملات اخیر به این انبارها در نزدیکی دمشق نگران است . این نگرانی همچنین از بابت کاروان سلاح هایی است که به سمت حزب الله روانه میشود. اسرائیل مسئولیت این حملات را نپذیرفته . من بر این باورم که این سوالات زمانی زیاد شد که اسرائیل مسئولیت این حملات را نپذیرفت.

  این خبرنگار در ادامه پرسید: نتانیاهو همچنین گفته که او به ایران اجازه حمله از خاک سوریه به کشورش را نمیدهد. مقامات اسرائیل تا کجا میخواهند پیش بروند؟

  این کارشناس سیاسی گفت سخت میتوان به این سوال جواب داد چرا که مقامات اسرائیلی معمولا عباراتی را برای مصرف داخلی به کار میبرند. اسرائیل میتواند چنین عباراتی را به کار ببرد اما بعید به نظر میرسد جرات حمله به ایران را داشته باشد. سال گذشته اسرائیل به ژنرال های ایرانی که در حال پیشروی به سمت مرزهای اسرائیل از سوریه را داشتند حمله کرد. با این حال اسرائیل تا به حال به سرزمین ایران حمله نکرده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.