• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » نهادهای آموزشی نسبت به تقویت بنیان خانواده در روستاها اقدام کنند
  کد خبر : 1951619

  نهادهای آموزشی نسبت به تقویت بنیان خانواده در روستاها اقدام کنند

  نهادهای آموزشی نسبت به تقویت بنیان خانواده در روستاها اقدام کنندReviewed by on Dec 15Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی بلاک بخشدار بخش بندزرک در حاشیه برگزاری کارگاه اموزشی پیشگیری و درمان آسیب های اجتماعی در بخش بندزرک با خبرنگار میناب جنوب گفت: ارائه آموزش لازمه تقویت…

  نهادهای آموزشی نسبت به تقویت بنیان خانواده در روستاها اقدام کنندReviewed by on Dec 15Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی بلاک بخشدار بخش بندزرک در حاشیه برگزاری کارگاه اموزشی پیشگیری و درمان آسیب های اجتماعی در بخش بندزرک با خبرنگار میناب جنوب گفت: ارائه آموزش لازمه تقویت بنیان خانواده است و توجه همه نهادهای مرتبط به موضوع اموزش خانواده لازمه دستیابی به جامعه ای پویاست.

  بخشدار بخش بندزرک میناب با بیان اینکه مشارکت عمومی لازمه توسعه و دستیابی به اهداف بنیادی دردستیابی به جامعه ای پویا و سالم است افزود: با وجود همگرایی و مشارکت همه دستگاهها در برنامه ریزی و اجرای آموزش تقویت بنیان خانواده ها با هدف کاهش آسیب ها می توان شاهد کاهش و حل مشکلات ناشی از آسیبهای اجتماعی باشیم ولی متاسفانه علیرغم وجود دستگاههای متعدد متولی در امور فرهنگی و اجتماعی متاسفانه شاهد آسیب های اجتماعی در جامعه هستیم.

  بلاک اظهار داشت: با توجه به جدیت مجموعه فرمانداری شهرستان در خصوص مشارکت فعال دستگاههای اجرایی حوزه فرهنگی ، اجتماعی و آموزشی در زمینه کاهش آسیب های اجتماعی با هماهنگی دفتر امور بانوان و مشاوران فرماندار و بخشداران  شاهد برگزاری دوره آموزشهای خانواده بویژه در حوزه بانوان و مادران در سطح روستا ها هستیم .

  نماینده عالی دولت در بخش بندزرک گفت: دوره آمورشی امروز در مرکز بخش بندزرک با مشارکت دفتر امور بانوان فرمانداری و مشاور امور بانوان بخشداری با موضوع فرزند پروری و کاهش اسیب های اجتماعی با حضور بیش از ۷۰ نفر از بانوان و مادران بخش بندزرک برگزار شد.

  بخشدار بخش بندزرک میناب بیان داشت:  دوره آموزشی مذکور با حضور مشاور برجسته در حوزه خانواده برگزار شد که به بیان مباحث مختلف فرزند پروری و مسائل مبتلابه فرزندان برگزار شد و همچنین به سوالات افراد شرکت کننده پاسخ داده شد.

  بلاک یاداور شد : در این دوره ها که بصورت دوره ای در سطح روستاهای مختلف برگزار می شود کتاب های آموزشی متناسب به نیاز های روز خانواده ها در امور تربیتی و فرهنگی ارائه می شود که بیش از ۱۵۰ جلد کتاب با عناوین آداب فرزند پروری و بلوغ فرزندان بین شرکت کننده های این دوره توزیع شد.
  بخشدار بخش بندزرک میناب در پایان گفت: امیدواریم با برگزاری این دوره های آموزشی در سطح روستاها شاهد کاهش آسیب های اجتماعی و بالطبع آن شاهد جامعه شاد و فعال باشیم.

  وی همچنین از مشارکت دهیاری روستای بندزرک و کانون فرهنگی مسجد جامع و سایر دستگاهها که در برگزاری این دوره مشارکت داشتند تقدیر کردند.

  بخش بندزرک با جمعیت بیش از ۳۹ هزار نفر با داشتن ۴۶ روستا و ۳۳ دهیاری در ۱۵ کیلومتری شهرستان میناب قرار دارد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.