• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » معاون وزارت تعاون و کار:‌سیاست اشتغال در برنامه ششم گنجانده شود
  کد خبر : 1951605

  معاون وزارت تعاون و کار:‌سیاست اشتغال در برنامه ششم گنجانده شود

  معاون وزارت تعاون و کار:‌سیاست اشتغال در برنامه ششم گنجانده شودReviewed by on Dec 15Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، عیسی منصوری، شامگاه چهارشنبه در کارگروه اشتغال فارس در شیراز افزود: در هیچ یک از برنامه های بعد از انقلاب سیاست اشتغال نداشتیم که امیدواریم با کمک نمایندگان مجلس این اتفاق در…

  معاون وزارت تعاون و کار:‌سیاست اشتغال در برنامه ششم گنجانده شودReviewed by on Dec 15Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، عیسی منصوری، شامگاه چهارشنبه در کارگروه اشتغال فارس در شیراز افزود: در هیچ یک از برنامه های بعد از انقلاب سیاست اشتغال نداشتیم که امیدواریم با کمک نمایندگان مجلس این اتفاق در برنامه ششم روی دهد.
  وی ادامه داد: اگر چنین برنامه اشتغالی وجود نداشته باشد ما به عنوان مجریان نمی توانیم برنامه ها را به درستی عملیاتی کنیم.
  او اظهار کرد: مهاجرت، گذار از کشاورزی و تخلیه روستاها از جمله مصادیقی است که تنها کشور ما با آن مواجه نیست چرا که ما روشی را در سیاستگذاری اقتصادی پیش‌ گرفته ایم که کشورهای نفتی هم همین راه را رفته و به همین مشکلات نیز دچار شده اند.
  منصوری گفت: آنچه در کشور دنبال می کنیم و مورد توجه رئیس جمهوری و حاصل کوشش های وزیر تعاون است می تواند در آینده بخشی از مشکلات اشتغال را حل کند.
  معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: هم اینک اشتغال به سمت خدمات می رود و کسی که از روستا به شهر می آید و فرصت صنعت نیز پیش رویش نباشد به سراغ مشاغل کاذب بخش خدمات خواهد رفت.
  وی افزود: بنابراین با ایجاد صنعت تکراری سنتی که اغلب درخواستهای استان ها از این جنس است به نتیجه دلخواه نخواهیم رسید.
  او ادامه داد: اصلاح نظام آموزش عالی و مهارتی در صورتی که منطبق بر نیاز هر منطقه آموزش داده شود ضرورت دارد و ما بر این اساس مطالعاتی انجام داده ایم و اکنون دقیق می دانیم کدام رشته را باید در کدام استان تقویت کنیم تا اشتغال ایجاد شود.
  منصوری گفت: جمعیت ما حدود یک درصد جمعیت دنیا است و اگر بتوانیم یک درصد تولید ارزش حوزه آی تی (IT) را نیز داشته باشیم رقم بسیار کلانی خواهد شد و از این نظر برنامه هایی در حوزه پروژه آی تی و آی سی تی (ICT) در دستور کار است.
  خبرنگار:‌سارنگ عبداللهی ** انتشاردهنده:‌غلامرضا مالک زاده
  ۶۱۲۲ /۱۸۷۶

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.