• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » یک کارشناس :عصر تولید اقتصادی در دنیا سپری شده است
  کد خبر : 1951577

  یک کارشناس :عصر تولید اقتصادی در دنیا سپری شده است

  یک کارشناس :عصر تولید اقتصادی در دنیا سپری شده استReviewed by on Dec 15Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، علیرضا شجاعی روز پنجشنبه در کارگاه آموزشی 'مدیریت دانش در سازمان ها' ویژه مدیران و کارشناسان دستگاه های اجرایی چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: ارتقای شاخص های علمی و انجام فعالیت های علمی،…

  یک کارشناس :عصر تولید اقتصادی در دنیا سپری شده استReviewed by on Dec 15Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، علیرضا شجاعی روز پنجشنبه در کارگاه آموزشی 'مدیریت دانش در سازمان ها' ویژه مدیران و کارشناسان دستگاه های اجرایی چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: ارتقای شاخص های علمی و انجام فعالیت های علمی، پژوهشی و تحقیقاتی باید در دستور کار مدیران و برنامه ریزان در سطح ملی و استانی قرار گیرد.
  وی تصریح کرد: برای دستیابی سریع تر به اهداف توسعه ای در حوزه ارتقای شاخص های تولید دانش برگزاری دوره های آموزشی مرتبط و انجام پژوهش های کاربردی اولویت دارد.
  وی یادآور شد: البته نوع برخوردهای کنونی در مجموعه اداری جامعه، پژوهشی نیست و هنگام بروز مشکلات تنها به دنبال مقصر می گردند.
  معاون توسعه و برنامه ریزی سازمان برنامه و بودجه چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: برای رفع این مشکل و تسریع در رشد شاخص های توسعه ای باید ارتباط بین دانشگاه ها و مجموعه اداری تقویت و از افراد دارای توان علمی بالا در هر دو قسمت بهره گیری شود.
  وی گفت: برگزاری کارگاه های آموزشی علمی به منظور ارتقای قدرت تحلیل، افزایش روحیه جستجوگری و رشد استفاده از ظرفیت های علمی برای رفع مشکلات موجود در سطح ملی و استانی می تواند در رسیدن به اهداف پیش بینی شده موثر باشد.
  در هفته جاری پنج دوره کوتاه مدت آموزشی از سوی سازمان برنامه و بودجه استان برگزار شد.
  خبرنگار: وحید رئیسی دهکردی** انتشار دهنده:محمود رئیسی
  ۷۳۶۲/۲۰۹۷

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.