• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » آزادسازی حلب؛ در راستای ریشه کنی تروریسم در سوریه
  کد خبر : 1951536

  آزادسازی حلب؛ در راستای ریشه کنی تروریسم در سوریه

  آزادسازی حلب؛ در راستای ریشه کنی تروریسم در سوریهReviewed by on Dec 15Rating: حلب نام بزرگ‌ ترین شهر و پایتخت تجاری سوریه است.این شهر یکی از کهن‌ترین شهرهای منطقه خاورمیانه است که در نقطه سوق‌الجیشی و مهم بازرگانی در نیمه‌راه دریای مدیترانه و رود فرات قرار دارد. پس از ماه ها تلاش جهادگرانه ارتش سوریه…

  آزادسازی حلب؛ در راستای ریشه کنی تروریسم در سوریهReviewed by on Dec 15Rating:

  حلب نام بزرگ‌ ترین شهر و پایتخت تجاری سوریه است.این شهر یکی از کهن‌ترین شهرهای منطقه خاورمیانه است که در نقطه سوق‌الجیشی و مهم بازرگانی در نیمه‌راه دریای مدیترانه و رود فرات قرار دارد. پس از ماه ها تلاش جهادگرانه ارتش سوریه ونیروهای مقاومت و نیز انجام اقدامات اطلاعاتی-عملیاتی دقیق و پیچیده علیه گروه های تروریستی و معارض، اکنون این شهر راهبردی در آستانه آزادی کامل قرار دارد.
  آزادسازی حلب درعرصه سیاسی حاوی این پیام است که دولت و ملت سوریه در پرتو الطاف الهی و مقاومت و ایثارگری های جوانان خود توانسته است در برابر فشارهای گسترده گروه کشورهای غربی ضدسوری در حلب، به اهداف خود دست یابد. با وجود بارها برقراری آتش بس موقت در حلب از سوی روسیه و سوریه، کشورهای غربی-عربی ضدسوری به ویژه آمریکا حاضر نشده اند گروههای مسلح تحت الحمایه خود موسوم به معارضان معتدل را از تروریست ها در شرق حلب جدا کنند و این در حالی است که با شکست گروه های تروریستی در حلب در میدان نبرد، گروه های معارض دیگر توان و قدرت سیاسی برای چانه زنی غیر قانونی خود علیه دولت و ملت سوریه را در اختیار ندارند و اقدامات شوم آنها به شکست انجامید.
  از سوی دیگر و از نگاه نظامی، اکنون که رزمندگان دلیر و مقتدرجبهه مقاومت توانسته اند با اتکا بر قدرت لایزال الهی و نیز اراده مستحکم، تدبیر و شجاعت مثال زدنی خود، بعد از چند سال مبارزه و مقامت مستمرمیدانی، بر شهر راهبردی حلب اشراف اطلاعاتی و عملیاتی خود را بر دشمن تروریست نشان دهند، مناطق راهبردی این شهر به عنوان گام نهایی فتح رقه در اختیار کامل ارتش و محور مقاومت قرار گرفته است.
  این در حالی است که نابودی کامل تروریست ها در حلب و فتح کامل تمامی مواضع حساس این شهر به معنای گسترده کردن چتر اطلاعاتی و عملیاتی خود علیه گروه های تروریستی در شهر رقه به عنوان مرکز قدرت داعش و نهایتا ریشه کنی کامل آنان در سوریه است.
  حماسه مقاومت رزمندگان دلیر اسلام در سوریه به روشنی گویای این مطلب است که اراده‌ ی مستحکم و آهنین سربازان جبهه مقاومت توانسته است توطئه شوم محور تروریستی- تکفیری منطقه به سرکردگی آمریکا و غرب را با شکست مواجه سازد و بار دیگر پیروزی ' حق بر باطل' را به واقعیتی مسلم تبدیل کند.
  با توجه به آنچه گفته شد و نیز بر پایه گزارشات میدانی، هدف اصلی جبهه مقاومت در سوریه پاک‌سازی کامل منطقه از تروریست‌ها و تکفیری‌هاست و مهم‌ترین محور عملیاتی آینده پیش رو عملیات آزادسازی شهر رقه است. طبق شواهد موجود آمریکا و برخی از کشورهای منطقه می‌خواهند با در دست گرفتن و کنترل عملیات آزادسازی رقه، یک غده سرطانی را در داخل سوریه به وجود آورند و به دنبال با طرح ادعاهای بی اساس، اهداف عملیاتی جدیدی را علیه جبهه مقاومت طرح‌ریزی کنند.
  اکنون که نسیم آزادی در حلب وزیدن گرفته است و فریاد رسای مقاومت در مناطق گوناگون حلب، طنین انداز شده است، جبهه مقاومت بدون توجه به هرگونه توافقات سیاسی خارج از صحنه عملیاتی سوریه، پیروزی کامل در حلب را کلید فتح رقه و ریشه‌کنی تروریسم در سوریه می‌داند که به یاری خدواند در آینده نزدیک این فتح بزرگ نیز به دست خواهد آمد.
  بی تردید فتح حلب تحولی عظیم در نبرد های سرنوشت ساز آینده خواهد بود و نظام سوریه خواهد توانست با این پیروزی بر عمده مواضع گروه های معارض سیطره یابد و موقعیت برتر خود در سطوح سیاسی و دیپلماتیک در هر مذاکرات بین المللی جدید را نشان دهد، که نتیجه شیرین آن پیروزی قاطع محور مقاومت در سوریه و شکست تروریسم منطقه ای تحت حمایت آمریکا و غرب خواهد بود.
  خاورم**۹۳۷۷** گزارش: حمید اوضح **انتشاردهنده : عزیز موسوی

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.