• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » وقتی شبکه «جم» به جنگ بی‌بی‌سی و صدای آمریکا می‌رود/ تمرکز «جم» بر کادرسازی فرهنگی-اقتصادی در داخل کشور +عکس و فیلم
  کد خبر : 1951516

  وقتی شبکه «جم» به جنگ بی‌بی‌سی و صدای آمریکا می‌رود/ تمرکز «جم» بر کادرسازی فرهنگی-اقتصادی در داخل کشور +عکس و فیلم

  وقتی شبکه «جم» به جنگ بی‌بی‌سی و صدای آمریکا می‌رود/ تمرکز «جم» بر کادرسازی فرهنگی-اقتصادی در داخل کشور +عکس و فیلمReviewed by on Dec 15Rating: سرویس فرهنگ و هنر مشرق – چندی قبل گزارشی را در مشرق با عنوان “شیوخ حاشیه خلیج فارس چگونه مدیر «شبکه جم» را تأمین مالی می‌کنند؟ “ (اینجا)  منتشر کردیم….

  وقتی شبکه «جم» به جنگ بی‌بی‌سی و صدای آمریکا می‌رود/ تمرکز «جم» بر کادرسازی فرهنگی-اقتصادی در داخل کشور +عکس و فیلمReviewed by on Dec 15Rating:

  سرویس فرهنگ و هنر مشرقچندی قبل گزارشی را در مشرق با عنوان “شیوخ حاشیه خلیج فارس چگونه مدیر «شبکه جم» را تأمین مالی می‌کنند؟ “ (اینجا)  منتشر کردیم. پس از انتشار این گزارش بسیاری از شبکه های لس‌آنجلسی که از سعید کریمیان زخم خورده‌اند در محافل عمومی و خصوصی واکنش های بسیاری را به رفتارهای رسانه ای وی نشان دادند.

  سلطنت‌طلب‌ها در محافل شبانه لس‌آنجلسی عموما با همان اتهام قدیمی سعی دارند را کریمیان (مدیر شبکه GEM)  را نفوذی معرفی کنند. تا اقداماتی که کریمیان علیه آنها انجام داده (مندرج در گزارش قبلی مشرق) و موجب تعطیلی شبکه‌هایشان شده را بی‌پاسخ نگذارند. تعدد و تکثر در گروه‌های مدیایی لس‌آنجلسی و دشمنی‌ها آنقدر دامنه وسیعی دارد که حمیدشب‌خیز، علیرضاامیر قاسمی ،‌کوروش بیبیان، ضیا آتابای و نادر رفیعی و…  جلسات فراوانی را تشکیل داده‌اند تا اتئلافی را علیه کریمیان تشکیل دهند. عمدتا در پایان هر جلسه در رستوران «شیرین» لس آنجلس با بن‌بست‌های عجیب و غریبی مواجه می‌شوند. یکی از چالش‌هایی که عمدتا گروه لس آنجلسی برای تقابل با کریمیان دست و پنجه نرم می‌کنند این است که دسترسی آسان و رفت و آمد به دوبی برای آنان سخت‌تر شده است.   آیا مدیر شبکه GEM نفوذی است و برنامه‌هایش را با داخل کشور هماهنگ می‌کند؟!+ عکس و فیلم  این ائتلاف سعی می‌کند با حامیان عربی کریمیان ملاقات کند و با گرفتن پول یک جابجایی قدرت رسانه‌ای از مالزی و دوبی به لس آنجلس اتفاق افتاد. از طرفی طبق اطلاع منابع موثق، عرب‌ها، لس‌آنجلسی را دشمن مضر اهداف رسانه‌ای خود می‌دانند که تنها هدف عملکرد حرفه‌ای آنان از ساخت برنامه استفاده از دو مجری درجه چند است تا فال بگیرند و با این شیوه موجبات سرگرمی مخاطبان خود را فراهم کنند. اما دشمنی و تقابل اخیر از دایره لس آنجلسی‌ها فراتر رفته است.

     کریمیان با نوری زاده ، بی بی سی فارسی و صدای آمریکا چرا یک شبه دشمن شد؟!

  در گزارش قبلی مشرق به این مسئله اشاره شد که کریمیان با حمایت سعودی‌ها توفیق فراوانی در راه‌اندازی مجموعه شبکه‌های GEM و ماهواره یاه‌ست کسب کرد. پس از راه اندازی ماهواره یاه‌ست «شبکه من‌و‌‌ تو» برای اینکه مخاطبانش از دست ندهد مجبور شد با یک قرارداد مالی سنگین، خط با کیفیتی را از کریمیان اجاره کند و چاره ای جزء این کار نداشت، چون شبکه های فارسی زبان روی ماهواره یاه‌ست متمرکز شدند.   دانلود }  به گزارش ایران ویج به نقل از مشرق آنچه واضح و مشخص است این است که هدف گذاری عربی در افزایش بی وقفه رسانه‌های فارسی زبان همچنان ادامه دارد و آدم هایی از جنس کریمیان در حال افزایش هستند و  اتکای رسانه‌ای آنان بنگاه های عربی هستند. نفر بعدی که عرب‌ها برای حمایت به دوبی دعوت کرده اند، بهزاد حیدری است این مدیر شبکه در گفتگویی قبلا اعتراف کرده ” چهار سال در مقابل تمامی پیشنهادات پروایدر‌ها و دلالان یاه‌ست مقاومت کردیم و ترجیح دادیم در ماهواره هاتبرد بمانیم تا اینکه در مقابل چند ماه یا چند سال «ایر تایم» رایگان در یاه‌ست به ایر برویم ، اما با توجه به برخی مذاکرات یوتل ست مقصد بسیاری از شبکه های فارسی زبان خواهد بود.    آیا مدیر شبکه GEM نفوذی است و برنامه‌هایش را با داخل کشور هماهنگ می‌کند؟!+ عکس و فیلم///////آماده انتشار  بهزاد حیدری
   با توفیقیات ظاهری که «س.ع» و بهزاد حیدری کسب کرده اند بزودی بسیاری از مدیران شبکه های شکست خورده فارسی زبان به دوبی سرازیر خواهند شد تا  رقابت داخلی میان مدیران شبکه های فارسی زبان افزایش یابد اما نکته مهم این است که مسئولان قضایی و امنیتی چه تدبیری را برای عدم تبادل اقتصادی با گروه gem و سایر شبکه های فارسی زبان اندیشیده‌اند.وقتی نیت کریمیان واضح و مشخص است چرا به صورت جدی با آگهی‌ها و تبلیغات از این شبکه مقابله نمی‌شود.
   کریمیان و سایرین توفیق فراوانی با پخش تیزر فیلمهای ایرانی کسب کردند اما این روند همچنان متوقف نشده است و نکته مهمتر این است که برای توقف شبکه های عربی فارسی‌نما مسئولان رسانه ای چه روشی را برای مواجه با این رسانه ها در نظر دارند؟
    

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.