• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصاد داخلی » اعتبار تخصیصی بانک مرکزی برای وام ازدواج بهتر شده است
  کد خبر : 1951460

  اعتبار تخصیصی بانک مرکزی برای وام ازدواج بهتر شده است

  اعتبار تخصیصی بانک مرکزی برای وام ازدواج بهتر شده استReviewed by on Dec 15Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش وجوانان، شصت وششمین نشست ستاد ساماندهی امور جوانان با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شد و در این نشست رستمی با تبیین دستور جلسه پیرامون…

  اعتبار تخصیصی بانک مرکزی برای وام ازدواج بهتر شده استReviewed by on Dec 15Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش وجوانان، شصت وششمین نشست ستاد ساماندهی امور جوانان با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شد و در این نشست رستمی با تبیین دستور جلسه پیرامون موضوعات مربوط به جوانان توضیحاتی را در خصوص اقدامات صورت گرفته ارائه کرد.

  در ابتدای این جلسه که اولین حضور دکتر مسعود سلطانی فر به عنوان رئیس ستاد ساماندهی امور جوانان بود محمد رضا رستمی معاون ساماندهی امور جوانان به تبیین دستور جلسه پرداخت.

  وی با ارائه گزارش شاخص بین المللی و بررسی وضعیت جوانان ایران در بین کشورهای مورد مطالعه در سند چشم انداز عنوان کرد: این گزارش را در جهت تبیین جایگاه جهانی جوانان ایران و دریافت تصویری درست از موقعیت جوان ایرانی برای تصمیم گیری ها و سیاست گذاری های حوزه جوانان بسیار مفید دانست.

  معاون ساماندهی امور جوانان درادامه سخنانش موضوع اعتبار تخصیصی بانک مرکزی برای وام ازدواج را یکی از مطالبات جامعه به ویژه جوانان اعلام و بیان کرد: مدیران بانک مرکزی گزارشی در این خصوص ارائه کردند که نشان دهنده بهبود شرایط هست هر چند که باید این اقدامات مستمر ادامه پیدا کند.

  وی توضیح داد که قرار بود نظرسنجی شبکه های اجتماعی توسط جهاد دانشگاهی به عنوان دستور جلسه به بحث و تبادل نظر گذاشته شود که به جلسه بعدی ستاد ملی ساماندهی امور جوانان موکول شد.

  معاون وزیر یادآور شد: تمامی موضوعات مرتبط با دستور جلسه باید از ابعاد مختلف مورد بررسی قرار بگیرد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.