• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » معاون استاندار:حفظ منابع آبی کشور نیازمند همکاری مستمر دولت وملت است
  کد خبر : 1951358

  معاون استاندار:حفظ منابع آبی کشور نیازمند همکاری مستمر دولت وملت است

  معاون استاندار:حفظ منابع آبی کشور نیازمند همکاری مستمر دولت وملت استReviewed by on Dec 15Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا از روابط عمومی استانداری خراسان شمالی محمد تقی ایرانی در جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی استان با بیان اینکه بحران آب هشداری است که باید جدی گرفته شود و برطرف کردن…

  معاون استاندار:حفظ منابع آبی کشور نیازمند همکاری مستمر دولت وملت استReviewed by on Dec 15Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا از روابط عمومی استانداری خراسان شمالی محمد تقی ایرانی در جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی استان با بیان اینکه بحران آب هشداری است که باید جدی گرفته شود و برطرف کردن آن نیازمند عزم و اراده ملی است اظهار کرد: باید تعریف جدیدی در مصرف از منابع داخلی انجام شود تا بتوانیم به فرهنگ مشترکی از صرفه جویی برسیم.
  وی با اشاره به کاهش ۸۰دردصدی بارندگی کشور نسبت به سال گذشته افزود: ۸۰ درصد سفره های زیر زمینی آب مصرف شده است و بحران آب در آینده کشور ایران و خاورمیانه را با مشکلات عمده ای روبرو خواهد نمود چرا که قطرات پایانی ذخایر آب رو به اتمام است و برداشت های بی رویه از آب طی سال های گذشته به منابع ما خسارات جبران ناپذیر وارد کرده است.
  ایرانی خاطرنشان کرد : تغییر در الگوی مصرف و همچنین استفاده درست از منابع موجود آب متناسب با میزان مصرف و بهره مندی از شیوه های نوین در کشاورزی و صرفه جویی در راستای حل بحران آب الزامی است.
  وی افزود: با انتقال آب و آبرسانی از سد شیرین دره به شهرستان بجنورد تا حدودی نگرانی ما کمتر می شود ولی مراقبت از منابع آبی ما باید بیشتر شود .
  ایرانی درباره مشکلات مطرح شده درباره آب شهرستان بجنورد اظهارکرد: خوشبختانه آب بجنورد هیچ آلودگی میکروبی ندارد و طعم و بوی آن بعلت لای ته سد است که آن هم در دست برطرف شدن است.
  معاونت سیاسی و امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان شمالی در بخش دیگر ازسخنانش در کاروگروه سلامت و امنیت غذایی استان گفت: تامین غذای سالم از وظایف مهم هر دولت است و باید نسبت به نوع مواد و سلامت غذایی مردم دقت بیشتر صورت گیرد.
  ایرانی با بیان اینکه استفاده بی رویه از سموم و کود شیمیایی مضر به حال انسان و طبیعت است افزود: مردم از بازار مصرف مواد غذایی سالم و طبیعی و ارگانیک مطالبه کنند تا بازار تولید و توزیع ما به سمت تامین غذای سالم برای جامعه حرکت کند .
  وی با اشاره به اجرای طرح تحول سلامت در حوزه بهداشت و درمان در دولت تدبیرو امید گفت:اجرای این طرح بسیار موثر بوده و دغدغه و نگرانی های مردم در خصوص هزینه های درمانی را به حداقل رسانده است.
  ۱۷۴۴/۷۱۸۹ خبرنگار : بتول صارمی **انتشاردهنده : علی اصغرافتاده

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.