• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » حمله جنگنده های متجاوزان سعودی به صنعا و مناطق دیگر در یمن
  کد خبر : 1951355

  حمله جنگنده های متجاوزان سعودی به صنعا و مناطق دیگر در یمن

  حمله جنگنده های متجاوزان سعودی به صنعا و مناطق دیگر در یمنReviewed by on Dec 14Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیمابه نقل از خبرگزاری دولتی یمن از صنعا، هواپیماهای جنگی متجاوزان سعودی در ادامه حملات خود به مناطق مختلف یمن روز چهارشنبه بخش هایی از صنعا و دیگر استان…

  حمله جنگنده های متجاوزان سعودی به صنعا و مناطق دیگر در یمنReviewed by on Dec 14Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیمابه نقل از خبرگزاری دولتی یمن از صنعا، هواپیماهای جنگی متجاوزان سعودی در ادامه حملات خود به مناطق مختلف یمن روز چهارشنبه بخش هایی از صنعا و دیگر استان های یمن را هدف حمله قرار دادند.
  به گفته منابع امنیتی یمنی جنگنده های متجاوزان سعودی چهارشنبه شهرستان « بلادالروس» در استان صنعا را هدف قرار دادند که تاکنون گزارشی درباره تلفات احتمالی این حمله منتشر نشده است.همچنین هواپیماهای جنگی متجاوزان امروز پنج مرتبه منطقه «نقیل یسلح» را هدف قرار دادند که بر اثر آن، بخش هایی از بزرگراه مواصلاتی میان استان های صنعا و ذمار تخریب شد.
  از سوی دیگر یک منبع امنیتی یمنی که نامش ذکر نشده است اعلام کرد هواپیماهای متجاوزان سعودی شهرستان الحیمه در استان صنعا را بمباران کردند. در این حمله تعدادی از خانه های مسکونی تخریب شد یا آسیب دید.
  امروز همچنین مناطقی در استان مرزی صعده پانزده مرتبه هدف حملات هواپیماهای متجاوزان سعودی قرار گرفت.
  منابع امنیتی یمنی اعلام کردند مناطقی در شهرستان مجز و العقیق در شهرستان کتاف نیز هدف این حملات قرار گرفتند که بر اثر آن شماری از غیرنظایمان یمنی زخمی شدند همچنین یک خودروی غیرنظامی یمنی در منطقه العقیق هدف حمله متجاوزان قرار گرفت.
  در همین حال مناطق مندبه و الباحه و جبل مرع در شهرستان باقم نیز هدف حمله هواپیماهای سعودی قرار گرفتند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.