• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » علم و دانش از مهمترین شاخص های توسعه یافتگی جوامع هستند
  کد خبر : 1951305

  علم و دانش از مهمترین شاخص های توسعه یافتگی جوامع هستند

  علم و دانش از مهمترین شاخص های توسعه یافتگی جوامع هستندReviewed by on Dec 14Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از برنا- ایلام-سید حسینعلی موسوی فرماندار دهلران در یادواره شهدای دانشجوی این شهرستان اظهار کرد: توسعه یافتگی دارای شاخص های فراوانی است که در بین این شاخص ها علم و دانش از اهمیت بیشتری برخوردار…

  علم و دانش از مهمترین شاخص های توسعه یافتگی جوامع هستندReviewed by on Dec 14Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از برنا- ایلام-سید حسینعلی موسوی فرماندار دهلران در یادواره شهدای دانشجوی این شهرستان اظهار کرد: توسعه یافتگی دارای شاخص های فراوانی است که در بین این شاخص ها علم و دانش از اهمیت بیشتری برخوردار است.

  وی افزود: اگر علم و دانش و دانشگاه ها نباشند قادر نخواهیم بود که بهترین ها و نخبگان را در حوزه های مختلف تربیت و تحویل جامعه دهیم لذا علم و دانش جایگاه ویژه ای دارند که باید متناسب با این جایگاه به وظایف خود هم عمل کنند.

  موسوی تاکید کرد: مراکز دانشگاهی که تولید علم می کنند باید دقت داشته باشند که خروجی و تولید علم آنها در جامعه تاثیر گذار باشد و این علم و دانش منجر به کاهش آسیب های اجتماعی شود.

  وی همه گروه ها و سلیقه ها، چهره های علمی و نخبگان را سرمایه های شهرستان برای تسریع در موضوع توسعه دانست و گفت: از همه نظرات و پیشنهادهای سازنده برای توسعه استقبال کرده و بهترین ایده ها نیز تشویق می کنیم.

  فرماندار دهلران در ادامه کارنامه دولت تدبیر و امید در عرصه های داخلی و خارجی، برجام، امنیت مرزها، بهداشت و درمان و تحقق اقتصاد مقاومتی را درخشان و قابل تحسین دانست و افزود: برخی اوقات عده ای غیر منصفانه در داخل کشور و با همراهی بیرون، عملکردهای نظام و دولت را زیر سوال می برند که این امری ناپسند است.

  وی برجام را از دستاوردهای بزرگ دولت برشمرد و اضافه کرد: دولت با تعهد به مفاد برجام به همه جهان و هم پیمانان آمریکا نشان داد که متعهد است و اینکه آمریکا میدان را خالی و بد عهدی می کند، مقصر آن دولت نیست.

   

  موسوی با اشاره به اینکه دولت با هماهنگی برجام را پیش برده است، افزود: امروز دپیلماسی آمریکا در مقابل دیپلماسی ما کم آورده و میدان را خالی می کند که البته شخص رئیس جمهوری مواضع قدرتمندانه دولت را در مقابل بد عهدی آمریکایی ها بخوبی بیان کردند.

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.