• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » معامله ۴۸۷۸ در رینگ طلایی بورس کالا
  کد خبر : 1951225

  معامله ۴۸۷۸ در رینگ طلایی بورس کالا

  معامله ۴۸۷۸ در رینگ طلایی بورس کالاReviewed by on Dec 14Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از بورس نیوز به نقل از واحد معاملات آتی سکه کارگزاری بانک سامان روز سه شنبه مورخه ۲۳/۰۹/۱۳۹۵ در بازار معاملاتی قراردادهای آتی سکه در سررسید های مختلف ۵۷۳۶ قرارداد معامله شد. در سررسید معاملاتی دی ۹۵ (GCDY95)349…

  معامله ۴۸۷۸ در رینگ طلایی بورس کالاReviewed by on Dec 14Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از بورس نیوز به نقل از واحد معاملات آتی سکه کارگزاری بانک سامان روز سه شنبه مورخه ۲۳/۰۹/۱۳۹۵ در بازار معاملاتی قراردادهای آتی سکه در سررسید های مختلف ۵۷۳۶ قرارداد معامله شد.

  در سررسید معاملاتی دی ۹۵ (GCDY95)349 قرارداد معامله و ۱۸۷۸ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۱۳۹۶۰۶۶ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قیمت ۱۱۳۸۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۱۴۰۵۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با میانگین وزنی قیمت معاملات ۱۱۳۹۵۹۷۴ ریال که حاکی از رشد ۰.۱۸ درصدی بود در پایین ترین قیمت معامله ۱۱۳۸۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۱۴۲۰۰۰ تومان را تجربه نمود.

  در سررسید معاملاتی اسفند ۹۵(GCES95 ) 63 قرارداد معامله و ۲۰۳۱ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۱۵۵۶۷۸۶ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قیمت ۱۱۵۴۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۱۵۵۰۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با میانگین وزنی قیمت معاملات ۱۱۵۴۶۸۲۵ ریال که حاکی از رشد ۰.۱۸ درصدی بود در پایین ترین قیمت معامله ۱۱۵۳۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۱۵۶۰۰۰ تومان را تجربه نمود

  در سررسید معاملاتی اردیبهشت ۹۶((GCOR96 42 قرارداد معامله و ۴۴۵۴ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۱۶۹۵۵۵۶ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قیمت ۱۱۶۹۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۱۶۹۵۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با میانگین وزنی قیمت معاملات ۱۱۶۹۳۵۷۱ ریال که حاکی از رشد ۰.۱۳ بود در پایین ترین قیمت معامله ۱۱۶۷۵۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۱۷۰۵۰۰ تومان را تجربه نمود.

  در سررسید معاملاتی تیر ۹۶(GCTR96) 785 قرارداد معامله و ۶۰۸۰ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۱۸۳۷۹۹۱ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قیمت ۱۱۸۴۵۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۱۸۴۰۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با میانگین وزنی قیمت معاملات ۱۱۸۳۸۰۰۰ ریال که حاکی از رشد ۰.۰۵ درصدی بود در پایین ترین قیمت معامله ۱۱۸۲۵۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۱۸۵۰۰۰ تومان را تجربه نمود.

  در سررسید معاملاتی شهریور ۹۶ ((GCTR96 3642 قرارداد معامله و ۱۱۹۸۶ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۲۰۱۴۴۴۵ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قیمت ۱۲۰۱۵۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۲۰۱۵۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با میانگین وزنی قیمت معاملات ۱۲۰۱۴۴۴۵ ریال ، که حاکی از رشد ۰.۱۱ درصدی بود .در پایین ترین قیمت معامله ۱۲۰۰۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۲۰۲۵۰۰ تومان را تجربه نمود.


  معامله 4878 در رینگ طلایی بورس کالا

  نوسانات انس جهانی طلا :

  روز سه شنبه بازارهای جهانی شاهد افت نسبی نرخ انس جهانی بود که قیمت این فلز گرانبها به نرخ تقریبی ۱۱۵۵ دلار معامله شد .

  نوسان قیمت دلار :

  دیروز قیمت دلار در بازار آزاد به قیمت ۳۹۳۰ تومان معامله شد.


  معامله 4878 در رینگ طلایی بورس کالا

  اخبار موثر:

  به گزارش پایگاه اینترنتی پلاتز، تحلیلگران اقتصادی و فعالان بازارهای بین المللی بر این باورند که قیمت طلا در روزهای آینده تغییر چندانی نخواهد داشت و در محدوده فعلی کنترل خواهد شد و حتی احتمال افزایش قیمت این فلز زرد نیز وجود دارد، اگر فدرال رزرو آمریکا مطابق با انتظارات اولیه نرخ بهره را افزایش دهد. بر اساس این گزارش اکثر کارشناسان اقتصادی معتقدند که فدرال رزرو آمریکا در پایان نشست دو روزه خود در چهارشنبه، نرخ بهره را ۰.۲۵ درصد افزایش خواهد داد. قیمت جهانی طلا در هفته های اخیر با افت شدیدی روبرو شده است که علت اصلی آن تقویت ارزش دلار آمریکا و گمانه زنی های مربوط به افزایش نرخ بهره فدرال رزرو و سیاست های اقتصادی و مالی ترامپ بوده است.

  بدانیم که : عیار طلای معامله شده در بازارهای جهانی یا اونس ۲۴ و عیار سکه بهار آزادی ۲۱.۶ است و با تقسیم عدد ۲۱.۶ بر ۲۴ عدد ۰،۹۰۰ به دست می‌آید و پس از ضرب عدد حاصل در وزن انواع سکه یعنی تمام بهار آزادی، نیم و یا ربع بهار آزادی قیمت واقعی آنها به دست می‌آید

  ثبت نام در دوره آموزشی معاملات آتی سکه :

  شما می توانید برای آشنایی بیشتر با نحوه انجام معاملات، استراتژی های معاملاتی و … در دوره های تخصصی کارگزاری بانک سامان شرکت نمائید.

  مدرس دوره : نیما کرامت- معامله گر و تحلیل گر معاملات آتی سکه

  تلفن جهت ثبت نام : ۸۸۷۷۴۶۶۹ داخلی ۱۲۵

  شما می توانید با عضویت در طرح سیمین و زرین باشگاه مشتریان کارگزاری بانک سامان و فعالیت در سامانه معاملات برخط و یا تلفنی معاملات آتی سکه کارگزاری بانک سامان از مزایای ویژه بهره مند شوید.

  کسب اطلاعات بیشتر و عضویت در طرح از طریق :

  تماس با خط مستقیم ۸۸۷۹۵۳۵۸

  ارسال عدد ۹ به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۴۸۳۱۲

  مراجعه به سایت باشگاه مشتریان کارگزاری بانک سامان به آدرس :

  http://club.samanbourse.com/Default.aspx?tabid=129

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.