• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » شوهای زیرمینی قابل رصد نبوده و آسیب زا هستند
  کد خبر : 1951222

  شوهای زیرمینی قابل رصد نبوده و آسیب زا هستند

  شوهای زیرمینی قابل رصد نبوده و آسیب زا هستندReviewed by on Dec 14Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسین محمودی اصل امروز در گفت و گو با خبرنگار موج رسا,  اظهار داشت: هر فعالیت زیر زمینی آسیب زا است و هر فعالیتی که قابلیت رصد نداشته باشد آسیب محسوب می شود. وی…

  شوهای زیرمینی قابل رصد نبوده و آسیب زا هستندReviewed by on Dec 14Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسین محمودی اصل امروز در گفت و گو با خبرنگار موج رسا,  اظهار داشت: هر فعالیت زیر زمینی آسیب زا است و هر فعالیتی که قابلیت رصد نداشته باشد آسیب محسوب می شود.

  وی با اشاره به اینکه اگر این فعالیت زیرزمینی در حوزه اقتصادی باشد، آسیب های اقتصادی را به دنبال دارد، تصریح کرد: اگر در حوزه گسترده تری همچون فرهنگ نیز نفوذ کند، آسیب های بیشتری خواهد داشت.

  کارشناس اقتصادی، بازار و سرمایه با بیان اینکه اگر شوهای لباس به صورت مراکز قانونی و مدلینگ اسلامی فعالیت خود را در کشور انجام دهند حتما مثمر ثمر خواهند بود، افزود: در غیر اینصورت آسیب های جدی در این عرصه به وجود می آید.

  محمودی بر ضرورت تغییر رویکردهای شوهای لباس در کشور به سوی مدل های اسلامی و تولیدات داخلی تاکید کرد و گفت: در این صورت می توان گفت این شوها با رویکرد افتخار آمیزی می توانند به عنوان شناسنامه ملی مطرح باشند.

  وی با اشاره به اینکه اما اگر این اتفاق نیفتد باید برای مقابله از پادزهر استفاده کرد، ادامه داد:برخی از این شوهای لباس به دنبال اخذ مجوز هستند که باید شرایط اخذ مجوز را تسهیل بخشید.

  این کارشناس مسائل اقتصادی خاطرنشان کرد: هیچ انسان عاقلی که به کشورش علاقه مند باشد از مراکز زیرزمینی خرید نمی کند چرا که با ضربه های اقتصادی آن آشنا است.

  محمودی بر ضرورت نظارت بر این نوع شوهای لباس تاکید کرد و گفت: باید این نوع مراکز الگوها،فرهنگ ایرانی- اسلامی و سبک زندگی اسلامی را به صورت شایسته به خانواده ها ارائه کنند.

  وی با اشاره به اینکه شوهای زیرمینی لباس قابل رصد نبوده و مالیات نمی پردازند، افزود: تخلفات مختلفی نیز از سوی چنین مراکزی رخ می دهد.

  کارشناس اقتصادی، بازار و سرمایه با بیان اینکه متاسفانه در چنین فضایی مدل های خاص و لباس با قیمت های گزاف فروخته می شود، بیان داشت: از شوهای زیر زمینی ها لباس ها و مدل هایی خارج می شود که در شان ایرانیان نیست.

  محمودی با بیان اینکه کنترل چنین مدل هایی که در کشور باب می شود،سخت تر است، ادامه داد: متاسفانه در چنین فضایی لباس هایی مد می شود که در شان نظام اسلامی نیست.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.