• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » برای ترویج ورزش در روستاها ۱۳۰ میلیارد ریال بودجه لازم داریم
  کد خبر : 1951197

  برای ترویج ورزش در روستاها ۱۳۰ میلیارد ریال بودجه لازم داریم

  برای ترویج ورزش در روستاها ۱۳۰ میلیارد ریال بودجه لازم داریمReviewed by on Dec 14Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا غلامرضا جعفری سه شنبه شب در مجمع سالیانه هیات روستایی و عشایری استان همدان اظهار کرد: هم اکنون ۶۳ هزار روستا در کشور داریم که اگر بخواهیم بخشی از نیازهای ورزشی روستاها…

  برای ترویج ورزش در روستاها ۱۳۰ میلیارد ریال بودجه لازم داریمReviewed by on Dec 14Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا غلامرضا جعفری سه شنبه شب در مجمع سالیانه هیات روستایی و عشایری استان همدان اظهار کرد: هم اکنون ۶۳ هزار روستا در کشور داریم که اگر بخواهیم بخشی از نیازهای ورزشی روستاها را تامین کنیم به ۱۳ میلیارد تومان بودجه احتیاج است.
  وی تصریح کرد: این مقدار بودجه مورد نیاز ما با توجه به دغدغه های مالی کشور از توان وزارت ورزش و جوانان خارج است اما در این بین ترویج ورزش در روستاها نیز لازم است.
  وی اضافه کرد: توسعه ورزش روستایی تنها با هزینه های دولتی امکان پذیر نیست و نیاز است بخش خصوصی و خیرین ورزش دوست نسبت به کمک به ایجاد خانه ها و اماکن ورزش روستایی کمک کنند.
  وی افزود: دولت برای نگهداری سالن های ورزشی روستایی نیز با مشکلاتی روبه رو است و بر این اساس بخش خصوصی و خیرین در این بخش حمایت کنند.
  جعفری در ادامه با تاکید بر اینکه وظیفه فدراسیون روستایی و عشایری توسعه بخش همگانی است، گفت: ما وظیفه ای در قبال ورزش قهرمانی نداریم بلکه در تلاش برای شناسایی و آماده سازی نخبه ها و استعدادهای ورزش روستایی برای معرفی به ورزش قهرمانی هستیم.
  وی اضافه کرد: هم اکنون با فدراسیون کشتی بر سر کشتی چوخه مشکل داریم چرا که مشخص نیست متولی رشته چوخه کدام فدراسیون است و ضمن احترام و رابطه حسنه ای که با رسول خادم رئیس فدراسیون کشتی داریم اما باید وضعیت این رشته روشن شود.
  وی افزود: اغلب ورزشکاران در رشته کشتی با چوخه جودوکار هستند و از سویی این ورزش در روستاها انجام می شود و با این حال زیر نظر فدراسیون کشتی است.
  رئیس هیات روستایی و عشایری همدان نیز در این نشست تامین تشک کشتی روستای امزاجرد به عنوان یکی از قطب های کشتی روستایی کشور را خواستار شد.
  مهرداد نادری فر همچنین با اعلام آمادگی برای برگزاری دوره مربیگری و داوری ۳۰۰ مربی آموزش و پرورش استان همدان گفت: انتظار کمک از سوی فدراسیون برای برگزاری این دوره آموزشی را داریم.
  هیات های روستایی و عشایری شهرستان های همدان نیز در این نشست به طرح پیشنهاد و خواسته های خود پرداختند.
  ۷۵۲۰/۶۹۹۳
  خبرنگار: میثم ناصرنژاد** انتشار دهنده: اکبر بهاروند

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.