• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » پیروزی در حلب مقدمه ای برای پیروزی نهایی ملت و ارتش سوریه
  کد خبر : 1951171

  پیروزی در حلب مقدمه ای برای پیروزی نهایی ملت و ارتش سوریه

  پیروزی در حلب مقدمه ای برای پیروزی نهایی ملت و ارتش سوریهReviewed by on Dec 14Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ زارعی با حضور در برنامه گفتگوی ویژه خبری سه شنبه شب شبکه دو سیما گفت: در طول ۵ سال گذشته شاهد توطئه های سنگنین نظامی امنیتی در…

  پیروزی در حلب مقدمه ای برای پیروزی نهایی ملت و ارتش سوریهReviewed by on Dec 14Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ زارعی با حضور در برنامه گفتگوی ویژه خبری سه شنبه شب شبکه دو سیما گفت: در طول ۵ سال گذشته شاهد توطئه های سنگنین نظامی امنیتی در سطح بین المللی و منطقه ای علیه تمامیت ارضی و دولت سوریه در جریان بوده است و برای از بین بردن دولت سوریه ابایی از کشتن مردم این کشور به صورت انبوه نداشتند.

    وی ادامه داد: عربستان، قطر، آمریکا، شورای امنیت اتحادیه اروپا و ناتو پای پرونده سوریه آمدند تا ملتی را از هستی ساقط کنند لذا پیروزی در حلب مشخص کرد جبهه بزرگ جهانی در آستانه شکست های پی در پی است و دومینوی پیروزی حلب در پنج استان دیگر سوریه که آلوده تروریست ها هستند اتفاق خواهد افتاد.   زارعی گفت: برنامه آزاد سازی سوریه منحصر به حلب نیست و در پنج استان باقیمانده هم با اولویت بندی انجام خواهد شد.   وی افزود: آزادی حلب از نظر امنیتی بسیار مهم است و ایجاد امنیت زمینه را برای بهبود اقتصاد سوریه هم فراهم می کند.   این کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به اینکه حلب به بارانداز تجهیزات و نیروهای تروریستی تبدیل شده بود، گفت: با آزادی این شهر، این گلوگاه ها بسته شده است.   زارعی با بیان اینکه با آزاد سازی حلب آزادی سازی دیگر مناطق آسان تر انجام خواهد شدافزود: آینده تروریزم در سوریه در میان مدت از نظامی به امنیتی تغییر مسیر می دهد و در درازمدت اقدامات امنیتی تروریست ها هم مهار و کنترل خواهد شد.   وی درباره تاثیر پیروزی در حلب در انتخابات سال ۲۰۲۱ گفت: این پیروزی تاثیر اجتماعی روانی خود را بر کل سوریه خواهد گذاشت و در انتخابات آینده هم موثر خواهد بود.   زارعی با اشاره به اینکه بشار اسد در متن مردم سوریه علاقمندان زیادی دارد، افزود: آزادی حلب تاثیرات داخلی، بین المللی و منطقه ای خواهد داشت.   وی افزود: اکنون تبلیغات گسترده ای از سوی آمریکایی ها ، ترکیه، عرب ها و برخی جریانات دیگر به راه افتاده است تا آزادی حلب را اتفاق ساده جلوه دهند در حالی که همین تبلیغاتی که در سطح جهانی انجام شود عمق پیروزی را نشان می دهد.   زارعی گفت: ایران از همان ابتدا تلاش کرد تا از تجزیه سوریه جلوگیری کند و این مقاومت ایران موجب شد کشورهای دیگر هم به این جبهه بپیوندند و اثبات شد تنها نیرویی که صداقت و توانایی دارد تا بحران هایی مانند سوریه را با حداقل هزینه ها به پایان ببرد و به ملت ها کمک کند جبهه مقاومت با مرکزیت جمهوری اسلامی ایران است و هرچه جلوتر می رویم گرایش ملت ها وحتی دولت ها به سمت کشورمان افزایش می یابد.    

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.