• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » واحدهای صنعتی فقط از طریق مراکز کاریابی نیروهای خود را گزینش کنند
  کد خبر : 1951142

  واحدهای صنعتی فقط از طریق مراکز کاریابی نیروهای خود را گزینش کنند

  واحدهای صنعتی فقط از طریق مراکز کاریابی نیروهای خود را گزینش کنندReviewed by on Dec 14Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، محمدعلی انباری روز چهارشنبه در کارگروه اشتغال شهرستان ابهر با اشاره به نرخ بیکاری تعیین شده برای شهرستان ابهر از طریق مرکز آمار، اظهار کرد: نرخ بیکاری این شهرستان ۱۰.۸ درصد…

  واحدهای صنعتی فقط از طریق مراکز کاریابی نیروهای خود را گزینش کنندReviewed by on Dec 14Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، محمدعلی انباری روز چهارشنبه در کارگروه اشتغال شهرستان ابهر با اشاره به نرخ بیکاری تعیین شده برای شهرستان ابهر از طریق مرکز آمار، اظهار کرد: نرخ بیکاری این شهرستان ۱۰.۸ درصد در سال ۹۴ بوده است.
  وی با اشاره به کارجویانی که در ۹ ماه سال ۹۵ به مراکز کاریابی شهرستان مراجعه کرده اند، بیان کرد: ۳ هزار و ۵۶۶ جویای کار امسال به مراکز کاریابی شهرستان مراجعه کرده اند.
  رئیس تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان ابهر یادآور شد: از این تعداد ۵۶۶ نفر به کار گمارده شده اند و ۳۰ نفر نیز از طریق اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی مشغول به کار شدند.
  وی خاطرنشان کرد: امسال ۴۸ کارفرما از معافیت بیمه استفاده کردند که در سال ۹۴ کارفرمایانی که از معافیت بیمه استفاده کردند ۱۰۵ نفر و افرادی که از بیمه بیکاری استفاده کردند یک هزار و ۷۲ نفر بودند.
  انباری تصریح کرد: برای دسترسی آسان به آمار افرادی که مشغول به کار می شوند شرکت ها و صنایع نیروهای خود را فقط از طریق مراکز کاریابی شهرستان گزینش کنند.
  وی ابراز کرد: جذب بیش از حد نیروهای غیر بومی توسط کارفرمایان موجب بدبینی مردم می شود از این رو انتظار می رود هنگام گزینش، به جوانان و نیروهای موجود در شهرستان بیش از گذشته توجه شود.
  نعمت جلیلی معاون فرماندار شهرستان ابهر نیز افزود: بیکاری می تواند عامل مهمی در افزایش آسیب های اجتماعی باشد از این رو باید مسئولان این حوزه همواره به فکر اشتغال جوانان باشند.
  وی یادآور شد: باید ایجاد بسترهای لازم جهت اشتغال مورد توجه جدی دست اندر کاران قرار بگیرد تا دغدغه و استرس خانواده هایی که با مشکل بیکاری روبرو هستند کاهش یابد.
  جلیلی ابراز کرد: تسهیلات اشتغال از گذشته تا کنون آمار و مشکل بیکاری را کم نکرده و می توان گفت آمار بیکاری را بالاتر هم برده است زیرا برخی از افراد برای دریافت این تسهیلات کسب و کار قبلی خود را رها می کنند و پس از دریافت، تسهیلات را در جای دیگری هزینه می کنند.
  وی تاکید کرد: پس از ارائه تسهیلات بانکی برای اشتغالزایی باید بر محل هزینه تسهیلات توسط مسئولان مربوطه نظارت شود.
  ۷۳۲۴/۶۰۸۵
  خبرنگار: اکرم بیات ** انتشار دهنده: رویا رفیعی

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.