• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصاد داخلی » ستاد ملی ساماندهی امور جوانان با حضور وزیر ورزش و جوانان و استاندار خراسان شمالی برگزار شد
  کد خبر : 1951135

  ستاد ملی ساماندهی امور جوانان با حضور وزیر ورزش و جوانان و استاندار خراسان شمالی برگزار شد

  ستاد ملی ساماندهی امور جوانان با حضور وزیر ورزش و جوانان و استاندار خراسان شمالی برگزار شدReviewed by on Dec 14Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی، دکتر مسعود سلطانی فر با تاکید بر برگزاری جلسات منظم و مستمر ستاد…

  ستاد ملی ساماندهی امور جوانان با حضور وزیر ورزش و جوانان و استاندار خراسان شمالی برگزار شدReviewed by on Dec 14Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی، دکتر مسعود سلطانی فر با تاکید بر برگزاری جلسات منظم و مستمر ستاد ملی ساماندهی امور جوانان، بر حضور استانداران و مدیران کل ورزش و‌جوانان استان ها هم در این جلسات تاکید کرد.
  دکتر سلطانی فر با مثمرثمر خواندن برگزار ستادهای ساماندهی امور جوانان به طور منظم و مستمر، توصیه کرد استانداران و مدیران کل ورزش و جوانان سراسر کشور نسبت به این نشست ها اهتمام ویژه ای داشته باشند.
  وی در ادامه سخنانش این نشست ها را بهره ورانه توصیف کرد و افزود: این جلسات نه تنها موجب افزایش اعتبارات می شود، بلکه می توان با هماهنگی اعضا از امکانات به بهترین شکل بهره برداری کرد. این بهره برداری ها می تواند در حوزه های فرهنگی اجتماعی و…باشد.
  وزیر ورزش و جوانان با تاکید بر برنامه ریزی به منظور بهره مندی از امکانات تمامی ارگانها و نهادها در سراسر کشور توضیح داد: در طول ۳ سال گذشته ۱۲ استان خانه جوان داشته اند و هم اکنون قرار شده ۱۹ استان صاحب خانه جوان شوند.
  وی تاسیس خانه جوان استان ها را دارای مزیت های مثبت بسیار دانست و افزود: با وجود چنین مکان هایی، فضا برای بحث و تبادل نظر و طرح مشکلات جوانان فراهم می شود.
  دکتر سلطانی فر تصریح کرد: خوشبختانه این موضوع را در فصل بودجه پیگیری و با تاکید رییس جمهوری ردیف ویژه ای معادل ۵۰ میلیارد تومان را پیش بینی کردیم که به راه اندازی این خانه ها کمک کند.
  وی در ادامه تعامل و هماهنگی با تمامی ارگان ها را مورد تاکید قرار داد و یادآور شد: جلساتی را با مسئولان ورزش سایر ارگان ها و نهادها داشتم که هر یک آماری را درخصوص زیرساختها ورزش ی شان ارایه کردند که اگر این تعداد تجمیع شود، سرانه ورزش در سطح قابل قبولی افزایش خواهد یافت.
  وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اماکن ورزش ی که بعد از انقلاب ساخته شده است از آنها به عنوان دستاوردی مهم نام برد و گفت: با تعامل و هماهنگی می توان از تمامی امکانات به بهترین شکل بهره گرفت.
  وزیر ورزش و جوانان پس از گزارش مدیر کل اعتبارات بانک مرکزی اظهار داشت : در بند ۲ تبصره ۲۹ بودجه امسال آمده است که بانک مرکزی باید طوری برنامه ریزی کند که وام به تمامی متقاضیان پرداخت شود و‌ تعداد متقاضیانی که وام دریافت نکرده اند، بیش از ۵۰ هزار نفر نباشد. اما مطابق گزارش ارائه شده، این تعداد حدود ۲۰۰ الی ۳۰۰ هزار نفر است که البته این به دلیل کمبود منابع مالی بانک هاست که باید حل شود.
  دکتر سلطانی فر با تاکید به امر نظارت بر پرداخت وام های ازدواج گفت: معاون ساماندهی امور جوانان و مدیران کل استانی باید به طور جدی این موضوع را پیگیری کنند و گزارش های دقیقی داشته باشند تا بتوانیم عقب ماندگی های سال های گذشته را جبران کنیم.
  در این نشست محمد رضا صالحی استاندار خراسان شمالی و خسرو منعمی مدیر کل ورزش و جوانان استان گزارش مبسوطی از وضعیت جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان در استان خراسان شمالی و موضوعات و برنامه های مرتبط با امور جوانان ارائه و بر برگزاری منظم جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان تاکید کردند.
  براساس آخرین آمارها، از جمعیت ۹۳۸ هزار نفری خراسان شمالی ۴۰۰ هزار نفر جوانان تشکیل می دهند.
  ۶۰۴۲ انتشاردهنده: سیدحسین قدسی

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.