• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » رودان یکی از مهدهای ورزش قهرمانی است
  کد خبر : 1951112

  رودان یکی از مهدهای ورزش قهرمانی است

  رودان یکی از مهدهای ورزش قهرمانی استReviewed by on Dec 14Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از چهارشنبه ایرنا’ کورش نیک طبع از رودان به عنوان یکی از قطب های ورزش کشور یاد کرد و اظهار داشت: شهرستان رودان در حوزه ورزش سرشار از استعدادها و ظرفیت های بی بدیلی است که در صورت…

  رودان یکی از مهدهای ورزش قهرمانی استReviewed by on Dec 14Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از چهارشنبه ایرنا’ کورش نیک طبع از رودان به عنوان یکی از قطب های ورزش کشور یاد کرد و اظهار داشت: شهرستان رودان در حوزه ورزش سرشار از استعدادها و ظرفیت های بی بدیلی است که در صورت توجه و حمایت؛ همواره می توانند برای شهرستان، استان و کشور افتخار آفرینی کنند.
  وی با بیان اینکه ورزشکاران منطقه با مشکلات متعددی دست و پنجه نرم می کنند؛ افزود: برغم وجود مشکلات، و نارسایی های موجود؛ ورزشکاران شهرستان همواره با تلاش، همت، پشتکار و با عملکرد مطلوب و تحسین برانگیز؛ شایستگی خود را اثبات کرده اند و تسلیم محدودیت ها نشده اند.
  نیک طبع قهرمانی تیم فوتبال جوانان شاهین مهر رودان در رقابت های لیگ برتر استان و راهیابی به رقابت های کشوری، حضور تنیس بازان و رزمی کاران رودانی در رقابت های کشوری و نایب قهرمانی تیم والیبال اتحاد رودان در رقابت های قهرمانی نوجوانان در بندرعباس را از جمله افتخار آفرینی های اخیر ورزشکاران منطقه برشمرد.
  وی خاطر نشان کرد: رودان در تمامی رشته های ورزشی حرف برای گفتن دارد و باید با تلاش و برطرف کردن مشکلات و تامین امکانات لازم؛ بستر و مسیر برای رشد و پیشرفت روزافزون ورزش شهرستان فراهم شود.
  نیک طبع با اشاره به مشکلات هیات های ورزشی در رودان؛ تشکیل کمیته های تخصصی را گامی موثر در راستای شناسایی و برطرف کردن نارسایی های فراروی حوزه ورزش در منطقه دانست.
  این مسئول راه برون رفت از تنگناهای موجود را در گرو تلاش، برنامه ریزی، مدیریت صحیح و مدبرانه و استفاده صحیح و حداکثری از منابع موجود توسط متولیان امر، مشارکت خیران و ورود بخش خصوصی به حوزه ورزش برشمرد.
  نیک طبع در ادامه با بیان اینکه رودان در ورزش از استعداد و ظرفیت بسیار بالایی برخوردار است؛ ایجاد و تقویت زیرساخت های حوزه ورزش در این شهرستان را نیازمند عزم، اراده و مشارکت همگانی دانست.
  وی در پایان نقش ورزش و ورزشکاران را در حفظ سلامت جسمی، روحی و روانی افراد و تامین امنیت جامعه؛ بسیار موثر ارزیابی کرد و اظهار داشت: ورزشکاران خواه ناخواه در تامین امنیت جامعه نقش موثری را ایفا می کنند و در واقع آنها سهم برابری با سازمان های دیگر همچون صدا و سیما در جذب خانواده ها، نوجوانان و جوانان جهت انجام یک فعالیت مثبت و پرکردن اوقات فراغت دارند.
  هم اکنون بیش از دو هزار ورزشکار در قالب ۲۵ هیات ورزشی در شهرستان رودان مشغول فعالیت های فرهنگی و ورزشی هستند.
  ۷۱۹۶ /۶۰۴۸
  خبرنگار: طیبه رحیمی ** انتشار دهنده : خلیل تنیده

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.