• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بهداشت و سلامت » درخشش ۲۰ دانش آموز البرزی در کمپین کشوری پایگاه تغذیه سالم
  کد خبر : 1951105

  درخشش ۲۰ دانش آموز البرزی در کمپین کشوری پایگاه تغذیه سالم

  درخشش ۲۰ دانش آموز البرزی در کمپین کشوری پایگاه تغذیه سالمReviewed by on Dec 14Rating: فرشید علیزاده روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: ۲۰ نفر از دانش آموزان البرزی در مرحله کشوری کمپین تغذیه سالم حائز ۸ رتبه ی برتر در مسابقات نقاشی ، داستان کوتاه ، فیلم و عکس شدند.وی اظهار…

  درخشش ۲۰ دانش آموز البرزی در کمپین کشوری پایگاه تغذیه سالمReviewed by on Dec 14Rating:

  فرشید علیزاده روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: ۲۰ نفر از دانش آموزان البرزی در مرحله کشوری کمپین تغذیه سالم حائز ۸
  رتبه ی برتر در مسابقات نقاشی ، داستان کوتاه ، فیلم و عکس شدند.
  وی اظهار کرد: کمپین پایگاه تغذیه سالم در اواخر سال تحصیلی ۹۵-۹۴ در سطح کشوری، استانی و منطقه ای در بین دانش آموزان برگزار شد که پس از ارزیابی داوران آثار منتخب معرفی شدند.
  وی بیان کرد: این کمپین کشوری با موضوع آموزش و فرهنگ سازی تغذیه سالم در مدارس سراسر کشور با هدف توجه دانش آموزان نسبت به نقش تغذیه سالم در حفظ و ارتقاء سلامت انسان برگزار شد.
  معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش البرز یاد آور شد: دانش آموزان البرزی در این کمپین مشارکت گسترده ای در سطح مدارس استان داشتند که با نظر داوران ۲۰ طرح برتر به مرحله کشوری راه یافت.
  علیزاده در ادامه به اسامی و آثار برگزیده شده دانش آموزان البرزی در این کمپین کشوری اشاره و خاطر نشان شد: آران جلالیان با اثر نقاشی از دبستان کوروش آموزش و پرورش ناحیه ۴ کرج ، تینا غلامی از دبستان پرورین اعتصامی ناحیه یک کرج با اثر نقاشی حائز رتبه برتر شدند.
  وی گفت: آرین شکیب دانش آموز فرزانگان ۴ متوسطه دوره اول با اثر داستان کوتاه از ناحیه ۴ کرج ،سارا اصل روستا از دبیرستان نمونه دولتی عفاف با اثر داستان کوتاه از ساوجبلاغ ، صبا رضایی دانش آموز متوسطه دوم از دبیرستان آپادانا با اثر عکس از ناحیه ۲ کرج و محبوبه بهرام از دبیرستان شرافت ساوجبلاغ با اثر عکس توانستند رتبه برتر را در کمپین کشوری تغذیه سالم به خود اختصاص دهند.
  معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش البرز اضافه کرد: در بخش فیلم کوتاه نیز دانش آموزان دبیرستان حلی متوسطه دوره دوم آموزش و پرورش ناحیه ع کرج رتبه برتر را کسب کردند.
  علیزاده از دانش آموز الناز زمانی مهر بعنوان کارگردان ، نویسنده و بازیگر ،غراله مجبوبی فیلمبردار و فاطمه خیری پور، شقایق شایسته نژاد ، مژده جمشیدی ، شیوا خلج ، مهسا امینی و بهاره اسگینی بازیگر و فرزانه رشید زاده مراقب سلامت و بازیگر در این فیلم کوتاه از ناحیه ۴ کرج نام برد.
  وی در ادامه به فیلم کوتاه دانش آموزان دبیرستان سلاله از آموزش و پرورش ناحیه یک کرج در این کمپین پرداخت و اضافه کرد: در این فیلم شقایق باباصفری بعنوان کارگردان و بازیگر، پرنیان حسینی و حدیث کیا گجوری نویسنده و بازیگر ، مریم دهقانی بازیگر و منیژه اکبری مراقب سلامت و فیلمبردار ایفای نقش کردند و در این کمپین کشوری برتر شناخته شدند.
  البرز ۴۳۷ هزار دانش آموز دارد.
  ۲۸۱۹/۱۵۳۵خبرنگار: مهین مالمیر**انتشار دهنده:داریوش غفاری

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.