• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » توریسم و گردشگری » وجود ۳۵ غار ناشناخته در همدان
  کد خبر : 1951096

  وجود ۳۵ غار ناشناخته در همدان

  وجود ۳۵ غار ناشناخته در همدانReviewed by on Dec 14Rating: دکتر محمدرضا محمدی، که در نشست هماهنگی اجرای طرح های مشارکت جوامع در حفاظت از محیط زیست منطقه خانگرمز تویسرکان، سخن می گفت با اعلام مطلب فوق، بر ضرورت کاستن فشار وارده بر طبیعت با سرمایه گذاری در حوزه گردشگری تاکید کرد و افزود: هم…

  وجود ۳۵ غار ناشناخته در همدانReviewed by on Dec 14Rating:

  دکتر محمدرضا محمدی، که در نشست هماهنگی اجرای طرح های مشارکت جوامع در حفاظت از محیط زیست منطقه خانگرمز تویسرکان، سخن می گفت با اعلام مطلب فوق، بر ضرورت کاستن فشار وارده بر طبیعت با سرمایه گذاری در حوزه گردشگری تاکید کرد و افزود:

  هم اینک معیشت مردم از حوزه کشاورزی تامین می شود که این فرایند منجر به برداشت بی رویه آب از منابع زیر زمینی و پیامدهای جبران ناپذیر ناشی از آن شده است.

  وی خاطرنشان کرد: برای جلوگیری از بروز آسیب به عرصه محیط زیست و منابع خدادادی باید از معیشت های جایگزین از جمله پرداختن به ظرفیت گردشگری بهره گرفت.

  مدیرکل حفاظت محیط زیست همدان تصریح کرد: استان همدان دارای زیرساخت های گمنام و مغفول مانده در حوزه گردشگری است که برای نمونه می توان وجود ۳۵ غار ناشناخته را ذکر کرد.

  محمدی یادآور شد: استفاده بی رویه از منابع زیرزمینی برای توسعه کشاورزی را نمی توان توسعه پایدار نامید بلکه برای دستیابی به توسعه پایدار در کنار کمک به معیشت مردم باید به موضوع اکوتوریسم توجه داشت.

  وی گفت: منطقه حفاظت شده خانگرمز تویسرکان یکی از مناطق شناخته شده و با اهمیت استان است که برای حفظ آن تلاش های زیادی صورت گرفته است.

  مدیرکل حفاظت محیط زیست همدان افزود: به منظور اجرای سند فرابخشی محیط زیست تفاهم نامه ای با وزارت آموزش و پرورش منعقد شده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.