• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » برجام بزرگترین کاری بود که در عرصه سیاست خارجی اتفاق افتاد
  کد خبر : 1951092

  برجام بزرگترین کاری بود که در عرصه سیاست خارجی اتفاق افتاد

  برجام بزرگترین کاری بود که در عرصه سیاست خارجی اتفاق افتادReviewed by on Dec 14Rating: سید جواد حسینی سه شنبه شب در نشست شورای آموزش و پرورش خراسان رضوی افزود: در برجام هر طرف خارجی که بد عهدی کند به فرموده رهبر معظم انقلاب آبروی خود را برده است.وی در بخش دیگری از سخنانش اظهار…

  برجام بزرگترین کاری بود که در عرصه سیاست خارجی اتفاق افتادReviewed by on Dec 14Rating:

  سید جواد حسینی سه شنبه شب در نشست شورای آموزش و پرورش خراسان رضوی افزود: در برجام هر طرف خارجی که بد عهدی کند به فرموده رهبر معظم انقلاب آبروی خود را برده است.
  وی در بخش دیگری از سخنانش اظهار کرد: افتتاح بیش از ۶۰ دارالقرآن در دولت تدبیر و امید کار بسیار بزرگی است که در استان خراسان رضوی انجام شده است.
  وی با اشاره به پرسش مهر ۱۷ رییس جمهوری گفت: سال گذشته خشونت در رتبه اول پنج جرم استان بود و امسال بعد از اعتیاد در رتبه دوم قرار گرفته است و این نشان می دهد که آستانه تحمل جامعه کاهش یافته است.
  وی ادامه داد: پرسش مهر که سابقه ای ۱۷ ساله دارد دارای کارکردهای بیشماری است که از جمله آنها تعلیم و تربیت تمام ساعتی است.
  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی، شناخت، مهارت و کسب آموزش و همچنین افزایش نشاط جمعی که یکی از آنها برگزاری المپیادهای درون مدرسه ای است برای کاهش و کنترل خشونت موثر می باشد.
  حسینی با بیان اینکه سال گذشته دو هزار کانون در طرح المپیاد درون مدرسه ای قرار گرفت، اظهار کرد: سال جاری ۶ هزار مدرسه در این طرح قرار گرفته است.
  وی با اشاره اقدامات آموزش و پرورش در دهه پایانی صفر گفت: مهیا کردن ۴۱۰ مدرسه برای استقبال از زائران پیاده رضوی در ایام تحصیلی سخت تر از روزهای تعطیلات عید و تابستان می باشد و آموزش و پرورش این کار را انجام داد.
  حسینی با بیان اینکه افزایش سرانه مناطق محروم کار بزرگی در زمینه عدالت آموزشی و اجتماعی است، خاطر نشان کرد:برگزاری یادواره های شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مهمترین اثر تربیتی را دارد که قابل تقدیر است.
  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی به صدا درآوردن زنگ مشهد ۲۰۱۷ در مدارس را کار نمادین زیبایی دانست که به شکوه مراسم آغازین آن که با حضور یکصد میهمان خارجی برگزار می شود، می افزاید.
  حسینی تاکید کرد: اقدامات آموزش و پرورش خراسان رضوی ۱۲ رتبه کشوری به دست آورده است که برخی از استانها برای به دست آوردن یکی از این رتبه ها شبانه روز فعالیت می کنند.
  ۷۵۰۷/ ۶۰۱۲ خبرنگار: مصطفی نخعی ** انتشار دهنده: علی حیدر شاه حسینی

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.