• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بهداشت و سلامت » نظارت بر کیفیت و کمیت نانوایی‌ها زیر ذره‌بین وزارت بهداشت
  کد خبر : 1951011

  نظارت بر کیفیت و کمیت نانوایی‌ها زیر ذره‌بین وزارت بهداشت

  نظارت بر کیفیت و کمیت نانوایی‌ها زیر ذره‌بین وزارت بهداشتReviewed by on Dec 14Rating: خسرو صادق نیت رییس مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت در گفتگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: ما برای نظارت بر نانوایی های سراسر کشور نیاز به فراهم آمدن زمینه های اجرایی این عمل داشتیم.وی اظهار…

  نظارت بر کیفیت و کمیت نانوایی‌ها زیر ذره‌بین وزارت بهداشتReviewed by on Dec 14Rating:

  خسرو صادق نیت رییس مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت در گفتگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: ما برای نظارت بر نانوایی های سراسر کشور نیاز به فراهم آمدن زمینه های اجرایی این عمل داشتیم.
  وی اظهار داشت: فراهم آمدن زمینه اجرایی نظارت بر نانوایان به معنای اختصاص تجهیزات لازم به بازرسان و همکاری آزمایشگاه های مربوطه در خصوص کنترل کیفیت نان است.
  رییس مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت بیان کرد: ما در تفاهم نامه میان سازمان وزارت بهداشت و سازمان استاندارد ملی عملا اجرای مقدمات نظارت بر نانوایی های سراسر کشور را فراهم نموده ایم و بازرسان ما مجهز به تجهیزات مناسب شده اند که این تجهیزات به زودی در کل کشور در اختیار بازرسان قرار می گیرد.
  صادق نیت تصریح کرد: این تجهیزات نظارت بر کار نانوایان محصولات را از لحاظ کیفیت در خصوص استفاده از مواد شیمیایی در نان و میزان نمک اندازه گیری می‌کند.
  وی اشاره کرد: تجهیز بازرسان به تجهیزات پرتابل بازرسی نیاز به نمونه برداری و صرف هزینه و زمان طولانی ندارد، همچنین سرعت و دقت را در خصوص نظارت بر کیفیت نان بالا برده و اقدام عملی را ممکن و تسهیل نموده است.
  رییس مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت یادآور شد: همچنین در کنار تجهیز بازرسان به پرتابل بازرسی، ایجاد آزمایشگاه هایی که تکمیل کننده نظارت بر کار نانوایان هستند، در این تقاهم نامه پیش‌بینی و نحوه همکاری و ارتباط آنها مشخص شده است و مطمئنا با توجه به این اقدامات کیفیت و کمیت نظارت بر نانوایی ها تغییر جدی خواهد داشت.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.