• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » شرط اروپا برای مشارکت در بازسازی سوریه
  کد خبر : 1950978

  شرط اروپا برای مشارکت در بازسازی سوریه

  شرط اروپا برای مشارکت در بازسازی سوریهReviewed by on Dec 14Rating: العالم – اروپا در پیش‌نویس بیانیه‌ای که قرار است در اجلاس آیندۀ اتحادیۀ اروپا در بروکسل خوانده شود آمده است که این اتحادیه در بازسازی سوریه شرکت نخواهد کرد مگر آن که آیندۀ مخالفان داخلی سوریه تضمین شود. در این پیش نویس که بندهایی…

  شرط اروپا برای مشارکت در بازسازی سوریهReviewed by on Dec 14Rating:

  العالم – اروپا

  در پیش‌نویس بیانیه‌ای که قرار است در اجلاس آیندۀ اتحادیۀ اروپا در بروکسل خوانده شود آمده است که این اتحادیه در بازسازی سوریه شرکت نخواهد کرد مگر آن که آیندۀ مخالفان داخلی سوریه تضمین شود.

  در این پیش نویس که بندهایی از آن توسط خبرگزاری رویترز منتشر شده، اتحادیۀ اروپا هشدار می دهد که در سوریه نمی توان به صلح پایدار رسید و دمشق در صورتی که  تمرکز زدایی قدرت و ایجاد زمینه برای فعالیت مخالفان در داخل کشور را نپذیرد، برای سال های طولانی با جنگ داخلی مواجه خواهد بود.

  این بیانیه که قرار است به طوررسمی روز پنجشنبۀ آینده قرائت شود تصریح می کند: «اتحادیۀ اروپا از بازسازی سوریه هیچ حمایتی نخواهد کرد مگر آن که روند انتقال سیاسی اطمینان بخش به زودی در آن انجام گیرد».

  یک مسئول اروپایی نیز در توضیح متن بیانیه مدعی شد: «در شرایط طبیعی اتحادیۀ اروپا باید نقش محوری در بازسازی سوریه داشته باشد، مگر آن که رژیم نامطلوبی در سوریه حاکم کنند که در این صورت مسئولیت این امر با خودشان خواهد بود».

  ۲۰۲

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.