• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » برخی شورای شهر را با باشگاه سیاسی اشتباه گرفته‌اند/ فضای شهر را نباید انتخاباتی کنیم
  کد خبر : 1950915

  برخی شورای شهر را با باشگاه سیاسی اشتباه گرفته‌اند/ فضای شهر را نباید انتخاباتی کنیم

  برخی شورای شهر را با باشگاه سیاسی اشتباه گرفته‌اند/ فضای شهر را نباید انتخاباتی کنیمReviewed by on Dec 14Rating: مریم قهرمانی‌صارم امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج اظهار داشت: نمایندگان شورای شهر با رای مستقیم مردم انتخاب می‌شوند و وظائف و اختیارات مشخصی را طبق قانون بر عهده دارند. وی افزود: شوراها به…

  برخی شورای شهر را با باشگاه سیاسی اشتباه گرفته‌اند/ فضای شهر را نباید انتخاباتی کنیمReviewed by on Dec 14Rating:

  مریم قهرمانی‌صارم امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج اظهار داشت: نمایندگان شورای شهر با رای مستقیم مردم انتخاب می‌شوند و وظائف و اختیارات مشخصی را طبق قانون بر عهده دارند.

  وی افزود: شوراها به عنوان پارلمان کوچک شهری و روستایی، به طور مستقیم با مشکلات روزمره مردم و در حوزه مدیریت شهری سر و کار دارند و باید تمام تلاش و فکر خود را برای رفع این مشکلات متمرکز کنند.

  عضو کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر کرج با تاکید بر اینکه نباید شورای شهر با یک باشگاه و حزب سیاسی اشتباه گرفته بگیریم، تصریح کرد: متأسفانه در برخی از شهرها افرادی هستند که شوراها را یک پاتوق و پایگاه سیاسی می‌دانند که به هیچ عنوان این تفکر با وظائف و اختیارات شورای شهر همخوانی ندارد.

  قهرمانی‌صارم گفت: این افراد به جای اینکه شورای شهر را  فضایی برای حل مشکلات مردم در نظر بگیرند، بیشتر به آن با نگاه ابزاری داشته و در جهت مقاصد سیاسی خود از آن بهره‌برداری می‌کنند که به طور قطع این تفکر خدمت به مردم نخواهد بود.

  وی بیان داشت: اعضای شوراها نباید فراموش کنند که با رأی مستقیم مردم انتخاب شده و  باید برای رفع مشکلات خرد و کلان شهروندان تلاش کنند.

  نماینده مردم کرج در پارلمان شهری افزود: از سوی دیگر شاهد هستیم با وجود اینکه چند ماه تا پایان دوره چهارم باقی مانده است، عده‌ای به دنبال تبلیغات زودهنگام هستند و به نوعی فضای شهر را انتخاباتی کرده‌اند.

  قهرمانی‌صارم ادامه داد: این کار به طور قطع به ضرر مردم بوده و دود آن به چشم شهروندانی می‌رود که از نمایندگان خود در شوراها و مدیریت شهری انتظار کار و تلاش جهادی و حل مشکلات شهر را دارند و پرداختن زودهنگام به مسائل انتخاباتی، موجب منحرف شدن ذهن‌ها و غفلت از مشکلات و نیازها و معضلات اساسی شهر و مردم می‌شود.

  وی تصریح کرد: نباید در حالی که هنوز ماه‌ها به پایان دوره شورا باقی مانده، فضای شهر را انتخاباتی کنیم و این شیوه به طور مستقیم اعتماد مردم را کاهش می‌دهد، چرا که مردم انتظار دارند نمایندگان آنها تا آخرین روز مسؤولیت تنها به فکر حل مشکلات شهر باشند.

  عضو شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه این شیوه‌ها ناشی از نگاه سیاسی به شوراها است، گفت: شوراها باشگاه سیاسی نیست و افرادی باید در آن حضور داشته باشند که بیش از منافع حزبی و گروهی و خط و مشی‌های سیاسی، بر مشکلات مردم اشراف داشته و برای رفع آنها به صورت جهادی وارد میدان شوند.

  قهرمانی‌صارم با اشاره به آگاهی و بصیرت شهروندان مرکز استان البرز تاکید کرد: به طور قطع مردم ما آگاه هستند و می‌دانند که چه کسانی به دنبال خدمت بی‌منت بوده و چه کسانی با اهداف سیاسی دست به تبلیغات زودهنگام می‌‌زنند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.