• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » اتوبوس های سبز برای انتقال تروریست ها وارد محله عامریه حلب شدند
  کد خبر : 1950859

  اتوبوس های سبز برای انتقال تروریست ها وارد محله عامریه حلب شدند

  اتوبوس های سبز برای انتقال تروریست ها وارد محله عامریه حلب شدندReviewed by on Dec 14Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، منابع محلی در شهر حلب از ورود اتوبوس ها برای انتقال افراد مسلح و خانواده های آن ها به بیرون شهر خبر می دهند.براساس توافقی که با میانجیگری روسیه و ترکیه…

  اتوبوس های سبز برای انتقال تروریست ها وارد محله عامریه حلب شدندReviewed by on Dec 14Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، منابع محلی در شهر حلب از ورود اتوبوس ها برای انتقال افراد مسلح و خانواده های آن ها به بیرون شهر خبر می دهند.
  براساس توافقی که با میانجیگری روسیه و ترکیه انجام شده است قرار است تروریست های باقیمانده در محله های شرقی حلب به مناطقی در خارج از این شهر منتقل شوند.
  با آزادسازی دو محله بستان القصر و الکلاسه در بخش شرقی شهر حلب ارتش سوریه یک گام دیگر تا پاکسازی در پیش دارد.
  در همین حال تروریست های مسلح که کار خود را تمام شده می دانستند، برخی از کشورها را میانجی قرارداده و با شروط دولت سوریه برای خروج از این محله ها موافقت کردند.
  به گزارش ایران ویج به نقل از رسانه های سوری، مذاکرات برای چگونگی و مقصد تروریست ها از محله های باقیمانده حلب همچنان ادامه دارد و برخی از رسانه های سوریه از آغاز عملیات خروج تا ساعاتی دیگر خبر می دهند.
  درباره مقصد تروریست ها نیز دو منطقه اتارب در غرب حلب و محله راشدین چهار در جنوب غرب این شهر مطرح است که هنوز به صورت قطعی تایید نشده است.
  براساس این توافق که با میانجیگری ترکیه و روسیه انجام شده است ابتدا خانواده تروریست ها و زخمی ها از شهر خارج می شوند و سپس تروریست ها با سلاح های سبک، محله های شرقی حلب را ترک می کنند.
  درباره ساعت آغاز عملیات خروج تروریست ها نیز زمان های مختلفی اعلام شده است.
  این درحالی است که منابع میدانی در حلب تاکید می کنند که قرار بود در چند ساعت گذشته انجام توافق اعلام شود اما گفت و گوها همچنان درباره جزییات این توافق ادامه دارد.
  'زکریا ملاحفجی' رئیس دفتر سیاسی گروه تروریستی 'فاستقم کما امرت' نیز در صفحه فیسبوک خود نوشت: درگیری در محله های باقیمانده حلب در نتیجه مذاکرات متوقف و برای خروج مرحله ای افراد مسلح توافق شده است.
  رسانه های نزدیک به تروریست ها نیز اعلام کردند که براساس مذاکرات و بندهای توافق روسیه و آمریکا، قرار است تروریست های فتح الشام به استان ادلب و دیگر افراد مسلح و خانواده های آنها به مناطقی که درچارچوب عملیات سپر فرات به اشغال تروریست های ارتش آزاد در آمده منتقل شوند.
  ارتش سوریه عملیات جدید خود را برای آزادسازی حلب در تاریخ ۱۵ نوامبر (۲۵ آبان) آغاز و تاکنون ۹۹ درصد محله های این شهر را پاکسازی کرده است.
  اتوبوس های سبز در سوریه به خاطر بکارگیری برای خروج تروریست ها از مناطق تحت اشغال خود پس از هر توافق با دولت سوریه، به نماد تسلیم و شکست تروریست ها تبدیل شده است.
  ۶۱۱۶*شبس*۱۶۱۳*انتشاردهنده: عبدالله غفاری

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.